+
Turnering #4
DM Mixed par finale, A-rækken
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Runderesultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 30: Katrine Martensen-Larsen (Young Sharks) - Flemming Poulsen (One-eyed Jacks)
DM Mixed par finale, A-rækken
Parturnering
Dato: 09-07-2022
Tid: kl. 09:30 - kl. 13:30
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
ØV
Rikke Skov Mønsted - Nils Mønsted
Ø 3UT
♥
2
10
-430
-430
2,0
-2,0
-2,0
55,3
44,7
8,0
57,0
2
Ø 3♠
♥
A
9
-140
-140
-3,0
3,0
3,0
42,1
57,9
3
Ø 2♠
♥
5
9
-140
-140
-7,0
7,0
7,0
31,6
68,4
4
NS
Bente Christensen - Lars-Olof Abrahamsson
S 4♠
♣6
11
650
650
7,0
7,0
-7,0
68,4
31,6
2,0
51,8
5
S 3UT
♦
7
9
600
600
-17,0
-17,0
17,0
5,3
94,7
6
Ø 3UT
♦
A
8
100
100
12,0
12,0
-12,0
81,6
18,4
7
ØV
Pia Larsen - Thomas Nielsen
V 4
♥
♦
7
9
100
100
18,0
-18,0
-18,0
97,4
2,6
-35,0
19,3
8
Ø 3
♦
♥
7
6
150
150
19,0
-19,0
-19,0
100,0
0,0
9
Ø 3UT
♥
6
10
-630
-630
-2,0
2,0
2,0
44,7
55,3
10
ØV
Tatyana Trendafilova - Kjeld Hansen
Ø 2
♦
♠8
8
-90
-90
6,0
-6,0
-6,0
65,8
34,2
-14,0
37,7
11
Ø 4♠
♥
3
9
50
50
-7,0
7,0
7,0
31,6
68,4
12
Ø 1UT
♥
Q
5
100
100
15,0
-15,0
-15,0
89,5
10,5
13
ØV
Susanne Nielsen - Leif Aas Andersen
V 1UT
♠2
8
-120
-120
-7,0
7,0
7,0
31,6
68,4
-16,0
36,0
14
N 4♠
♦
K
12
480
480
5,0
-5,0
-5,0
63,2
36,8
15
V 3
♦
♠5
9
-110
-110
18,0
-18,0
-18,0
97,4
2,6
16
ØV
Rikke Jørgensen - Poul Clemmensen
V 2UT
♥
5
7
100
100
6,0
-6,0
-6,0
65,8
34,2
11,0
59,7
17
Ø 4♠
♣K
10
-420
-420
-1,0
1,0
1,0
47,4
52,6
18
Ø 3♠
♥
8
9
-140
-140
-16,0
16,0
16,0
7,9
92,1
19
NS
Anita Buus Thomsen - Tom Nørgaard
S 2♠
♣5
7
-50
-50
-6,0
-6,0
6,0
34,2
65,8
-10,0
41,2
20
Ø 3
♦
♥
A
8
100
100
-5,0
-5,0
5,0
36,8
63,2
21
V 2♣
♠K
8
-90
-90
1,0
1,0
-1,0
52,6
47,4
22
NS
Anette Carlsen - Johnni Knudsen
N 6UT
♦
3
12
990
990
19,0
19,0
-19,0
100,0
0,0
16,0
64,0
23
N 3UT
♦
3
8
-100
-100
-1,0
-1,0
1,0
47,4
52,6
24
S 3UT
♦
A
10
430
430
-2,0
-2,0
2,0
44,7
55,3
25
ØV
Ella Rosthøj - Andreas Rolf-Larsen
N 3UT
♥
7
9
400
400
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
-14,0
37,7
26
V 2UT
♥
3
9
-150
-150
-5,0
5,0
5,0
36,8
63,2
27
S 4
♥
♦
A
10
420
420
19,0
-19,0
-19,0
100,0
0,0
28
NS
Winni Simonsen - Flemming Jørgensen
Ø 4
♥
♣K
9
50
50
8,0
8,0
-8,0
71,1
29,0
-4,0
46,5
29
V 4♠
♥
2
11
-650
-650
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
30
S 3♠
♥
3
8
-50
-50
-12,0
-12,0
12,0
18,4
81,6