+
Turnering #2
DM Mixed par semifinale, A-rækken
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Runderesultater
Sektion 1
Sektion 2
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 95: Susanne Gydesen (Vejle BridgeCenter) - Torben Ebbesen (Vejle BridgeCenter)
DM Mixed par semifinale, A-rækken
Parturnering
Dato: 08-07-2022
Tid: kl. 13:00 - kl. 17:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
ØV
Sara Stephansen - Erik Skov-Jensen
S 4♠
♣8
9
-50
-50
-6,0
6,0
6,0
44,0
56,0
-20,0
40,0
2
S 4
♥
♠A
10
620
620
26,0
-26,0
-26,0
76,0
24,0
3
ØV
Anette Carlsen - Johnni Knudsen
N 3
♥
D
♠A
7
-300
-300
44,0
-44,0
-44,0
94,0
6,0
-89,0
5,5
4
V 3♠
♦
K
11
-200
-200
45,0
-45,0
-45,0
95,0
5,0
5
ØV
Susanne Nielsen - Leif Aas Andersen
V 3
♥
♠A
9
-140
-140
-48,0
48,0
48,0
2,0
98,0
6,0
53,0
6
V 3UT
♠A
5
400
400
42,0
-42,0
-42,0
92,0
8,0
7
ØV
Marianne Mathiesen - Henning Hansen
N 5♠
♦
5
12
680
680
-10,0
10,0
10,0
40,0
60,0
-37,0
31,5
8
N 3
♦
♥
3
9
110
110
47,0
-47,0
-47,0
97,0
3,0
9
ØV
Julie Sigsgaard - Andreas Plejdrup
N 2
♥
♠T
9
140
140
-9,0
9,0
9,0
41,0
59,0
-24,0
38,0
10
S 3UT
♦
2
11
660
660
33,0
-33,0
-33,0
83,0
17,0
11
ØV
Rikke Skov Mønsted - Nils Mønsted
V 3UT
♦
A
9
-400
-400
-35,0
35,0
35,0
15,0
85,0
44,0
72,0
12
N 1♠
♣Q
5
-200
-200
-9,0
9,0
9,0
41,0
59,0
13
ØV
Bente Christensen - Lars-Olof Abrahamsson
N 6UT
♣J
13
1470
1470
29,0
-29,0
-29,0
79,0
21,0
-77,0
11,5
14
V 4♠ D
♣A
7
500
500
48,0
-48,0
-48,0
98,0
2,0
15
ØV
Vivi Kobylecki - Steen Højlund
S 3UT
♠5
10
630
630
12,2
-12,2
-12,2
62,2
37,8
-30,2
34,9
16
Ø 3♠
♣K
10
-170
-170
18,0
-18,0
-18,0
68,0
32,0
17
ØV
Helle W. Thrane - Ole Kofoed
S 3UT
♦
8
11
460
460
22,0
-22,0
-22,0
72,0
28,0
-46,0
27,0
18
V 5
♦
♠K
10
50
50
24,0
-24,0
-24,0
74,0
26,0
19
ØV
Freya Normann Hven - Peter Hven
N 4
♥
♠A
10
420
420
27,0
-27,0
-27,0
77,0
23,0
-5,0
47,5
20
S 3UT
♣T
9
600
600
-22,0
22,0
22,0
28,0
72,0
21
NS
Dorte Rechendorff - Jeppe Juhl
V 3UT
♣K
10
-430
-430
-1,0
-1,0
1,0
49,0
51,0
-43,0
28,5
22
V 3UT
♦
6
10
-630
-630
-42,0
-42,0
42,0
8,0
92,0
23
NS
Susan Just Olesen - Poul Mogensen
V 4
♥
♣J
7
300
300
28,0
28,0
-28,0
78,0
22,0
75,0
87,5
24
Ø 5♠
♥
6
10
50
50
47,0
47,0
-47,0
97,0
3,0
25
ØV
Inger Krog - Christian P. Koch
S 4♠
♥
2
11
450
450
-3,0
3,0
3,0
47,0
53,0
29,5
64,8
26
V 4
♥
♠3
11
-650
-650
-26,5
26,5
26,5
23,5
76,5
27
ØV
Karen M. Enevoldsen - Dan Nybo Jensen
S 3UT
♠9
9
400
400
32,0
-32,0
-32,0
82,0
18,0
18,0
59,0
28
V 4
♥
D
♠6
10
-590
-590
-50,0
50,0
50,0
0,0
100,0
29
NS
Annette Bjørn Jensen - Keld Kjær
N 4♠
♥
J
9
-100
-100
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
4,0
52,0
30
Ø 3♣
♦
A
8
50
50
4,0
4,0
-4,0
54,0
46,0