+
Turnering #2
DM Mixed par semifinale, A-rækken
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Runderesultater
Sektion 1
Sektion 2
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 80: Annie Niebuhr (BK 51, Faaborg) - Kennet Berg Frydensberg (BK 51, Faaborg)
DM Mixed par semifinale, A-rækken
Parturnering
Dato: 08-07-2022
Tid: kl. 18:15 - kl. 22:15
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
ØV
Sara Stephansen - Erik Skov-Jensen
V 3UT
♦
8
9
-400
-400
-48,0
48,0
48,0
2,0
98,0
32,0
66,0
2
Ø 3
♥
♠A
8
50
50
16,0
-16,0
-16,0
66,0
34,0
3
ØV
Anette Carlsen - Johnni Knudsen
Ø 5UT
♠J
6
500
500
44,0
-44,0
-44,0
94,0
6,0
-86,0
7,0
4
V 3
♥
♦
K
7
200
200
42,0
-42,0
-42,0
92,0
8,0
5
NS
Susanne Nielsen - Leif Aas Andersen
V 4♠
♣7
10
-420
-420
-50,0
-50,0
50,0
0,0
100,0
-69,0
15,5
6
V 3
♥
♠T
9
-140
-140
-19,0
-19,0
19,0
31,0
69,0
7
ØV
Marianne Mathiesen - Henning Hansen
N 3UT
♠T
7
-200
-200
-48,0
48,0
48,0
2,0
98,0
69,0
84,5
8
V 2
♥
♠5
8
-110
-110
-21,0
21,0
21,0
29,0
71,0
9
NS
Julie Sigsgaard - Andreas Plejdrup
S 2♠ D
♠7
7
-100
-100
27,0
27,0
-27,0
77,0
23,0
8,0
54,0
10
S 3♣
♣3
8
-100
-100
-19,0
-19,0
19,0
31,0
69,0
11
ØV
Rikke Skov Mønsted - Nils Mønsted
#0
#0
10,0
14,9
14,9
60,0
64,9
-27,1
36,4
12
Ø 2UT
♥
6
5
150
150
42,0
-42,0
-42,0
92,0
8,0
13
NS
Bente Christensen - Lars-Olof Abrahamsson
V 2♠
♦
A
8
-110
-110
-24,0
-24,0
24,0
26,0
74,0
-18,0
41,0
14
Ø 4♠
♦
Q
12
-480
-480
6,0
6,0
-6,0
56,0
44,0
15
ØV
Vivi Kobylecki - Steen Højlund
Ø 2UT
♥
8
10
-180
-180
-18,0
18,0
18,0
32,0
68,0
-3,0
48,5
16
Ø 3UT
♥
3
9
-600
-600
21,0
-21,0
-21,0
71,0
29,0
17
ØV
Helle W. Thrane - Ole Kofoed
Ø 1UT
♣7
6
50
50
7,0
-7,0
-7,0
57,0
43,0
10,3
55,2
18
Ø 3♠
♦
6
9
-140
-140
-17,3
17,3
17,3
32,7
67,3
19
NS
Freya Normann Hven - Peter Hven
S 3UT
♦
2
10
430
430
14,3
14,3
-14,3
64,3
35,7
35,3
67,6
20
V 2♠
♦
T
4
400
400
21,0
21,0
-21,0
71,0
29,0
21
NS
Dorte Rechendorff - Jeppe Juhl
V 2♠
♦
Q
8
-110
-110
8,0
8,0
-8,0
58,0
42,0
0,0
50,0
22
N 4
♥
♣A
11
450
450
-8,0
-8,0
8,0
42,0
58,0
23
ØV
Susan Just Olesen - Poul Mogensen
N 3
♥
♦
9
9
140
140
6,0
-6,0
-6,0
56,0
44,0
-15,0
42,5
24
Ø 4♠ D
♥
Q
9
100
100
9,0
-9,0
-9,0
59,0
41,0
25
ØV
Inger Krog - Christian P. Koch
N 3UT
♠4
9
400
400
-5,0
5,0
5,0
45,0
55,0
50,0
75,0
26
S 2UT
♣K
5
-300
-300
-45,0
45,0
45,0
5,0
95,0
27
NS
Karen M. Enevoldsen - Dan Nybo Jensen
S 4
♥
♦
K
8
-100
-100
-42,0
-42,0
42,0
8,0
92,0
-68,0
16,0
28
S 3♣
♦
J
12
170
170
-26,0
-26,0
26,0
24,0
76,0
29
NS
Annette Bjørn Jensen - Keld Kjær
Ø 4
♥
♣A
9
100
100
40,8
40,8
-40,8
90,8
9,2
45,8
72,9
30
S 3♠ D
♥
K
8
-100
-100
5,0
5,0
-5,0
55,0
45,0