Turnering #52

24.09.2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
1
Nord/ -
 
 
Spil 1 - Datumscore: 137
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    N 3UT
    9
    400
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    S 1HJ
    8
    110
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    N 3UT
    7
    -100
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
2
Øst/ NS
 
 
Spil 2 - Datumscore: 53
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    S 2SP
    9
    140
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    N 2SP
    8
    110
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    V 2KL
    8
    -90
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
3
Syd/ ØV
 
 
Spil 3 - Datumscore: 387
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    S 4SP
    13
    510
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    S 4SP
    12
    480
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    S 3SP
    10
    170
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
4
Vest/ Alle
 
 
Spil 4 - Datumscore: 457
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    N 4HJ
    11
    650
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    N 4HJ
    10
    620
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Ø 5KL
    10
    100
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
5
Nord/ NS
 
 
Spil 5 - Datumscore: -67
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    V 4SP
    9
    50
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    V 2SP
    8
    -110
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • (Oversidder)
    8
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    V 3SP
    9
    -140
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
6
Øst/ ØV
 
 
Spil 6 - Datumscore: -250
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    N 4HJ
    9
    -50
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    N 4HJ
    8
    -100
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    V 3UT
    9
    -600
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
7
Syd/ Alle
 
 
Spil 7 - Datumscore: 310
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    S 4HJ
    10
    620
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    S 1SP
    10
    170
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    S 2HJ
    9
    140
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
8
Vest/ -
 
 
Spil 8 - Datumscore: -27
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    S 3HJ
    9
    140
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    V 3KL
    9
    -110
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    V 3KL
    9
    -110
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
 
9
Nord/ ØV
 
 
Spil 9 - Datumscore: 13
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    V 3HJ
    7
    200
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    S 3RU
    8
    -50
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    V 1HJ
    8
    -110
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
10
Øst/ Alle
 
 
Spil 10 - Datumscore: -3
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Ø 3UT
    6
    300
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Ø 2SP
    8
    -110
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    S 3KL
    7
    -200
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
11
Syd/ -
 
 
Spil 11 - Datumscore: -430
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    V 5KL
    11
    -400
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    V 3UT
    10
    -430
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    V 3UT
    11
    -460
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
12
Vest/ NS
 
 
Spil 12 - Datumscore: -53
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Ø 2RU
    7
    50
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Ø 2RU
    8
    -90
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Ø 1UT
    8
    -120
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
13
Nord/ Alle
 
 
Spil 13 - Datumscore: 483
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    S 4HJ
    11
    650
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    S 4UT
    10
    630
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • (Oversidder)
    8
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    N 2SP
    10
    170
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
14
Øst/ -
 
 
Spil 14 - Datumscore: -160
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    V 6UT
    11
    50
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Ø 4KL
    10
    -130
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    V 3UT
    9
    -400
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
15
Syd/ NS
 
 
Spil 15 - Datumscore: -137
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    S 2RU
    8
    90
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    S 2RU
    6
    -200
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    S 4KL
    7
    -300
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
16
Vest/ ØV
 
 
Spil 16 - Datumscore: 317
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    N 4HJ
    10
    420
    3,0
    1,0
    75,0
    25,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    N 4HJ
    10
    420
    3,0
    1,0
    75,0
    25,0
  • (Oversidder)
    8
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    N 2HJ
    8
    110
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
17
Nord/ -
 
 
Spil 17 - Datumscore: 113
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Ø 5KL D
    9
    300
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Ø 2SP
    5
    150
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Ø 3KL
    9
    -110
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
18
Øst/ NS
 
 
Spil 18 - Datumscore: 60
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Ø 3UT
    5
    200
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Ø 1RU
    5
    100
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Ø 1UT
    8
    -120
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
19
Syd/ ØV
 
 
Spil 19 - Datumscore: 0
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Ø 4SP
    8
    200
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    S 3RU
    7
    -100
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    S 3RU
    7
    -100
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
 
20
Vest/ Alle
 
 
Spil 20 - Datumscore: 100
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    V 3RU
    6
    300
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Ø 1HJ
    5
    200
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    S 2SP
    6
    -200
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
21
Nord/ NS
 
 
Spil 21 - Datumscore: 450
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    N 5RU
    11
    600
    3,0
    1,0
    75,0
    25,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    N 5RU
    11
    600
    3,0
    1,0
    75,0
    25,0
  • (Oversidder)
    8
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    N 3RU
    11
    150
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
22
Øst/ ØV
 
 
Spil 22 - Datumscore: 407
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    N 4HJ
    10
    420
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    N 3UT
    9
    400
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    N 3UT
    9
    400
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
 
23
Syd/ Alle
 
 
Spil 23 - Datumscore: 20
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    S 4SP
    10
    620
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    N 3RU
    9
    110
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    V 3KL D
    9
    -670
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
24
Vest/ -
 
 
Spil 24 - Datumscore: -337
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Ø 2UT
    10
    -180
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Ø 3UT
    9
    -400
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    V 3UT
    10
    -430
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
25
Nord/ ØV
 
 
Spil 25 - Datumscore: 477
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    N 4SP D
    10
    590
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    N 4SP
    10
    420
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    N 4SP
    10
    420
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
 
26
Øst/ Alle
 
 
Spil 26 - Datumscore: 63
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Ø 1SP
    5
    200
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    N 1UT
    7
    90
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • (Oversidder)
    8
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    N 2HJ
    7
    -100
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
27
Syd/ -
 
 
Spil 27 - Datumscore: -47
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Ø 3SP
    8
    50
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • (Oversidder)
    8
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    S 4HJ
    9
    -50
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    Ø 1SP
    9
    -140
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
28
Vest/ NS
 
 
Spil 28 - Datumscore: -450
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • (Oversidder)
    8
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    V 4SP
    11
    -450
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    V 4SP
    11
    -450
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    V 4SP
    11
    -450
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
 
29
Nord/ Alle
 
 
Spil 29 - Datumscore: -667
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Ø 3UT
    10
    -630
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    V 4HJ
    11
    -650
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    Ø 3UT
    13
    -720
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
30
Øst/ -
 
 
Spil 30 - Datumscore: -50
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    V 1UT
    6
    50
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    S 3KL
    7
    -100
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    N 2HJ
    6
    -100
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
 
31
Syd/ NS
 
 
Spil 31 - Datumscore: -280
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    Ø 4SP
    8
    100
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    Ø 2SP
    9
    -140
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    N 1SP D
    4
    -800
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
 
32
Vest/ ØV
 
 
Spil 32 - Datumscore: 430
NS
ØV
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Point
NS
ØV
Pct
NS
ØV
  • Bodil Bauer - Ulla Bauer
    2
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    3
    N 3UT
    11
    460
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    6
    (Oversidder)
    8
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    4
    Vibe Balslev - Lise Bank
    7
    N 3UT
    10
    430
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    1
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    5
    S 5RU
    11
    400
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0