Turnering #87

13.10.2020, BLÅ række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 25
    ØV
    Søren Frydenlund - Ruth Møller
    M
    M
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
    32,0
    50,0
  • 26
    M
    M
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 27
    M
    M
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 28
    M
    M
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 33
    ØV
    Merete Korch - Helle Andersen
    Ø 2UT
    6
    100
    100
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
    11,0
    17,2
  • 34
    N 2HJ
    8
    110
    110
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 35
    V 2SP
    7
    100
    100
    13,0
    13,0
    3,0
    81,3
    18,8
  • 36
    V 3UT
    8
    100
    100
    15,0
    15,0
    1,0
    93,8
    6,3
  • 5
    ØV
    Flemming W Sørensen - Birthe Storm Canzanella
    S 3UT
    12
    690
    690
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
    19,0
    29,7
  • 6
    Ø 2HJ
    6
    200
    200
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 7
    Ø 1UT
    6
    100
    100
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 8
    Ø 3HJ
    8
    50
    50
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 13
    ØV
    Inga Akselbo - Elsa B. Jensen
    N 3UT
    10
    630
    630
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
    25,0
    39,1
  • 14
    N 3KL
    8
    -50
    -50
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 15
    N 2SP
    7
    -100
    -100
    9,0
    9,0
    7,0
    56,3
    43,8
  • 16
    V 3RU
    10
    -130
    -130
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 21
    ØV
    Bente Mertz - Jytte Nielsen
    S 2SP
    10
    170
    170
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
    32,0
    50,0
  • 22
    S 4SP
    7
    -150
    -150
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 23
    S 2RU
    9
    110
    110
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
  • 24
    N 2HJ
    7
    -50
    -50
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 29
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    V 1SP
    6
    100
    100
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
    34,0
    53,1
  • 30
    S 4HJ
    11
    450
    450
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 31
    S 2KL
    10
    130
    130
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 32
    V 4HJ
    10
    -620
    -620
    5,0
    5,0
    11,0
    31,3
    68,8
  • 1
    ØV
    Else Degn Egeberg - Kari Loge
    N 2HJ
    8
    110
    110
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
    32,0
    50,0
  • 2
    V 4SP
    10
    -420
    -420
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 3
    S 4HJ
    10
    420
    420
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 4
    V 2HJ
    8
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 9
    ØV
    Grete Voetmann - Birgit Holmboe
    N 2HJ
    9
    140
    140
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
    45,0
    70,3
  • 10
    Ø 1UT
    9
    -150
    -150
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 11
    S 2HJ
    10
    170
    170
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 12
    S 3SP
    7
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    15,0
    6,3
    93,8
  • 17
    ØV
    Lars Boe - Jee Hee Boe
    Ø 3UT
    7
    100
    100
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
    22,0
    34,4
  • 18
    N 2UT
    8
    120
    120
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 19
    Ø 2SP
    8
    -110
    -110
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 20
    Ø 2SP
    10
    -170
    -170
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5