Turnering #87

13.10.2020, BLÅ række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 21
    ØV
    Lars Boe - Jee Hee Boe
    S 4SP
    8
    -200
    -200
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
    27,0
    42,2
  • 22
    S 4SP
    9
    -50
    -50
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 23
    S 3UT
    9
    600
    600
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 24
    V 1KL
    7
    -70
    -70
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 29
    ØV
    Søren Frydenlund - Ruth Møller
    S 2HJ
    4
    -400
    -400
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
    36,0
    56,3
  • 30
    S 4HJ
    11
    450
    450
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 31
    N 3UT
    9
    600
    600
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
  • 32
    V 3UT
    9
    -600
    -600
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 1
    ØV
    Merete Korch - Helle Andersen
    Ø 1UT
    9
    -150
    -150
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
    31,0
    48,4
  • 2
    Ø 4HJ
    10
    -420
    -420
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 3
    S 4HJ
    11
    450
    450
    13,0
    13,0
    3,0
    81,3
    18,8
  • 4
    Ø 3UT
    8
    100
    100
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 9
    ØV
    Flemming W Sørensen - Birthe Storm Canzanella
    V 2KL
    6
    200
    200
    13,0
    13,0
    3,0
    81,3
    18,8
    38,0
    59,4
  • 10
    Ø 2HJ
    9
    -140
    -140
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
  • 11
    N 4HJ
    9
    -50
    -50
    1,0
    1,0
    15,0
    6,3
    93,8
  • 12
    S 3KL
    8
    -100
    -100
    5,0
    5,0
    11,0
    31,3
    68,8
  • 17
    ØV
    Inga Akselbo - Elsa B. Jensen
    Ø 2HJ
    11
    -200
    -200
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
    47,0
    73,4
  • 18
    N 3UT
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 19
    Ø 3SP
    9
    -140
    -140
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 20
    Ø 3SP
    10
    -170
    -170
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 25
    ØV
    Bente Mertz - Jytte Nielsen
    Ø 4HJ
    10
    -620
    -620
    3,5
    3,5
    12,5
    21,9
    78,1
    47,8
    74,6
  • 26
    Ø 3KL
    9
    -110
    -110
    2,4
    2,4
    13,6
    14,8
    85,2
  • 27
    V 4SP
    13
    -510
    -510
    4,6
    4,6
    11,4
    28,9
    71,1
  • 28
    N 3UT
    8
    -100
    -100
    5,8
    5,8
    10,3
    35,9
    64,1
  • 33
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    Ø 3UT
    7
    100
    100
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
    30,0
    46,9
  • 34
    N 2HJ
    8
    110
    110
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 35
    V 1UT
    7
    -90
    -90
    9,0
    9,0
    7,0
    56,3
    43,8
  • 36
    Ø 3UT
    10
    -630
    -630
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 5
    ØV
    Else Degn Egeberg - Kari Loge
    N 4SP
    10
    620
    620
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
    53,0
    82,8
  • 6
    V 1UT
    9
    -150
    -150
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 7
    V 2RU
    8
    -90
    -90
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 8
    Ø 4HJ
    9
    50
    50
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 13
    ØV
    Grete Voetmann - Birgit Holmboe
    N 1UT
    9
    150
    150
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
    42,0
    65,6
  • 14
    N 3KL
    8
    -50
    -50
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 15
    V 3KL
    11
    -150
    -150
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 16
    Ø 2HJ
    9
    -140
    -140
    1,0
    1,0
    15,0
    6,3
    93,8