Turnering #87

13.10.2020, BLÅ række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 9
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    N 3HJ
    6
    -150
    -150
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
    33,0
    51,6
  • 10
    Ø 3SP
    9
    -140
    -140
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
  • 11
    S 2HJ
    10
    170
    170
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 12
    Ø 2SP
    5
    150
    150
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 17
    ØV
    Else Degn Egeberg - Kari Loge
    Ø 1RU
    7
    -70
    -70
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
    33,0
    51,6
  • 18
    S 3UT
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 19
    Ø 2SP
    9
    -140
    -140
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 20
    S 2HJ
    7
    -100
    -100
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 25
    ØV
    Grete Voetmann - Birgit Holmboe
    Ø 2HJ
    10
    -170
    -170
    10,3
    10,3
    5,8
    64,1
    35,9
    21,9
    34,2
  • 26
    N 3SP
    10
    170
    170
    10,3
    10,3
    5,8
    64,1
    35,9
  • 27
    V 2KL
    13
    -190
    -190
    15,9
    15,9
    0,1
    99,2
    0,8
  • 28
    N 3UT
    8
    -100
    -100
    5,8
    5,8
    10,3
    35,9
    64,1
  • 33
    ØV
    Lars Boe - Jee Hee Boe
    Ø 1SP
    8
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
    45,0
    70,3
  • 34
    V 1UT
    7
    -90
    -90
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 35
    V 2KL
    8
    -90
    -90
    9,0
    9,0
    7,0
    56,3
    43,8
  • 36
    V 5KL
    11
    -600
    -600
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
  • 5
    ØV
    Søren Frydenlund - Ruth Møller
    N 4SP
    11
    650
    650
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
    37,0
    57,8
  • 6
    N 1SP
    7
    80
    80
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 7
    V 1RU
    7
    -70
    -70
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 8
    Ø 3HJ
    8
    50
    50
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 13
    ØV
    Merete Korch - Helle Andersen
    S 4SP
    9
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
    26,0
    40,6
  • 14
    Ø 2HJ
    5
    150
    150
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 15
    V 5KL
    10
    50
    50
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 16
    Ø 1HJ
    8
    -110
    -110
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 21
    ØV
    Flemming W Sørensen - Birthe Storm Canzanella
    Ø 2SP D
    5
    500
    500
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
    19,0
    29,7
  • 22
    S 4SP
    9
    -50
    -50
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 23
    S 2RU
    9
    110
    110
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
  • 24
    N 2SP
    7
    -50
    -50
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 29
    ØV
    Inga Akselbo - Elsa B. Jensen
    V 3RU
    9
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
    21,0
    32,8
  • 30
    S 4HJ
    11
    450
    450
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 31
    S 3UT
    10
    630
    630
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 32
    Ø 1SP
    7
    -80
    -80
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 1
    ØV
    Bente Mertz - Jytte Nielsen
    Ø 2RU
    7
    50
    50
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
    36,0
    56,3
  • 2
    V 2SP
    9
    -140
    -140
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 3
    S 3HJ
    10
    170
    170
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
  • 4
    V 1UT
    8
    -120
    -120
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0