Turnering #87

13.10.2020, BLÅ række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 5
    ØV
    Bente Mertz - Jytte Nielsen
    N 6SP
    11
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
    39,0
    60,9
  • 6
    Ø 3HJ
    5
    400
    400
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 7
    V 2RU
    8
    -90
    -90
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 8
    Ø 4HJ
    9
    50
    50
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 13
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    S 4SP
    10
    620
    620
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
    24,0
    37,5
  • 14
    N 3KL
    8
    -50
    -50
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 15
    V 4KL
    10
    -130
    -130
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 16
    Ø 3UT
    6
    300
    300
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 21
    ØV
    Else Degn Egeberg - Kari Loge
    N 3SP
    8
    -100
    -100
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
    39,0
    60,9
  • 22
    S 4SP
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 23
    S 3RU
    8
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
  • 24
    V 2RU
    7
    50
    50
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 29
    ØV
    Grete Voetmann - Birgit Holmboe
    V 3RU
    6
    300
    300
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
    27,0
    42,2
  • 30
    N 2KL
    8
    90
    90
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 31
    N 4SP
    10
    620
    620
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 32
    V 3HJ
    10
    -170
    -170
    13,0
    13,0
    3,0
    81,3
    18,8
  • 1
    ØV
    Lars Boe - Jee Hee Boe
    Ø 2UT
    8
    -120
    -120
    9,0
    9,0
    7,0
    56,3
    43,8
    15,0
    23,4
  • 2
    V 3SP
    10
    -170
    -170
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 3
    S 4HJ
    12
    480
    480
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 4
    V 3UT
    7
    200
    200
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 9
    ØV
    Søren Frydenlund - Ruth Møller
    V 3KL
    7
    200
    200
    13,0
    13,0
    3,0
    81,3
    18,8
    22,0
    34,4
  • 10
    N 5KL D
    9
    -500
    -500
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 11
    S 4HJ
    10
    420
    420
    15,0
    15,0
    1,0
    93,8
    6,3
  • 12
    S 2KL
    9
    110
    110
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 17
    ØV
    Merete Korch - Helle Andersen
    Ø 2UT
    8
    -120
    -120
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
    28,0
    43,8
  • 18
    N 2UT
    9
    150
    150
    15,0
    15,0
    1,0
    93,8
    6,3
  • 19
    Ø 2SP
    9
    -140
    -140
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 20
    Ø 2SP
    9
    -140
    -140
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 25
    ØV
    Flemming W Sørensen - Birthe Storm Canzanella
    Ø 3HJ
    10
    -170
    -170
    10,3
    10,3
    5,8
    64,1
    35,9
    24,1
    37,7
  • 26
    V 4HJ
    9
    100
    100
    4,6
    4,6
    11,4
    28,9
    71,1
  • 27
    V 4SP
    12
    -480
    -480
    11,4
    11,4
    4,6
    71,1
    28,9
  • 28
    S 3SP
    11
    200
    200
    13,6
    13,6
    2,4
    85,2
    14,8
  • 33
    ØV
    Inga Akselbo - Elsa B. Jensen
    V 3UT
    9
    -400
    -400
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
    50,0
    78,1
  • 34
    N 3HJ
    8
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
  • 35
    V 3UT
    9
    -600
    -600
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 36
    Ø 3HJ
    9
    -140
    -140
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0