Turnering #87

13.10.2020, BLÅ række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 1
    ØV
    Inga Akselbo - Elsa B. Jensen
    V 3KL
    9
    -110
    -110
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
    32,0
    50,0
  • 2
    Ø 4HJ
    11
    -450
    -450
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 3
    S 4HJ
    10
    420
    420
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 4
    V 3UT
    8
    100
    100
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 9
    ØV
    Bente Mertz - Jytte Nielsen
    V 3KL
    7
    200
    200
    13,0
    13,0
    3,0
    81,3
    18,8
    20,0
    31,3
  • 10
    Ø 4HJ
    8
    200
    200
    13,0
    13,0
    3,0
    81,3
    18,8
  • 11
    S 3HJ
    10
    170
    170
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 12
    Ø 3RU
    7
    100
    100
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 17
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    Ø 3UT
    9
    -400
    -400
    1,0
    1,0
    15,0
    6,3
    93,8
    38,0
    59,4
  • 18
    N 1UT
    7
    90
    90
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 19
    Ø 4SP
    8
    200
    200
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 20
    Ø 3SP
    11
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    15,0
    6,3
    93,8
  • 25
    ØV
    Else Degn Egeberg - Kari Loge
    Ø 4HJ
    9
    100
    100
    13,6
    13,6
    2,4
    85,2
    14,8
    29,8
    46,5
  • 26
    N 3SP
    9
    140
    140
    6,9
    6,9
    9,1
    43,0
    57,0
  • 27
    V 5UT
    12
    -490
    -490
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 28
    N 3UT
    8
    -100
    -100
    5,8
    5,8
    10,3
    35,9
    64,1
  • 33
    ØV
    Grete Voetmann - Birgit Holmboe
    Ø 3KL
    8
    50
    50
    9,0
    9,0
    7,0
    56,3
    43,8
    38,0
    59,4
  • 34
    N 3HJ
    7
    -200
    -200
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 35
    V 1UT
    11
    -210
    -210
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
  • 36
    V 3UT
    8
    100
    100
    15,0
    15,0
    1,0
    93,8
    6,3
  • 5
    ØV
    Lars Boe - Jee Hee Boe
    N 4SP
    11
    650
    650
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
    34,0
    53,1
  • 6
    V 1UT
    5
    200
    200
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 7
    Ø 1RU
    6
    100
    100
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 8
    Ø 3HJ
    9
    -140
    -140
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 13
    ØV
    Søren Frydenlund - Ruth Møller
    S 2HJ
    8
    110
    110
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
    18,0
    28,1
  • 14
    N 2KL
    9
    110
    110
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 15
    V 5KL
    10
    50
    50
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 16
    Ø 2UT
    5
    300
    300
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 21
    ØV
    Merete Korch - Helle Andersen
    S 2SP
    9
    140
    140
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
    25,0
    39,1
  • 22
    S 4SP
    9
    -50
    -50
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 23
    V 2HJ
    4
    400
    400
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 24
    N 2SP
    6
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 29
    ØV
    Flemming W Sørensen - Birthe Storm Canzanella
    V 3RU
    5
    400
    400
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
    24,0
    37,5
  • 30
    S 3HJ
    11
    200
    200
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 31
    N 4SP
    11
    650
    650
    15,0
    15,0
    1,0
    93,8
    6,3
  • 32
    V 4HJ
    10
    -620
    -620
    5,0
    5,0
    11,0
    31,3
    68,8