Turnering #87

13.10.2020, BLÅ række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 1
    NS
    Anette Smedegaard - Dorrit Lekach
    V 3KL
    9
    -110
    -110
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
    32,0
    50,0
  • 2
    Ø 4HJ
    11
    -450
    -450
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 3
    S 4HJ
    10
    420
    420
    8,0
    8,0
    8,0
    50,0
    50,0
  • 4
    V 3UT
    8
    100
    100
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 5
    NS
    Bolette Østberg - Gudrun Christiansen
    N 4SP
    11
    650
    650
    7,0
    7,0
    9,0
    43,8
    56,3
    25,0
    39,1
  • 6
    S 2SP
    7
    -50
    -50
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 7
    S 2SP
    7
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 8
    Ø 4HJ
    8
    100
    100
    14,0
    14,0
    2,0
    87,5
    12,5
  • 9
    NS
    Vibe Balslev - Lise Bank
    S 3SP
    8
    -50
    -50
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
    31,0
    48,4
  • 10
    Ø 4SP
    8
    200
    200
    13,0
    13,0
    3,0
    81,3
    18,8
  • 11
    N 4HJ
    10
    420
    420
    15,0
    15,0
    1,0
    93,8
    6,3
  • 12
    N 3RU
    7
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    15,0
    6,3
    93,8
  • 13
    NS
    Nelly Sørensen - Mette Sehested
    N 3UT
    10
    630
    630
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
    39,0
    60,9
  • 14
    N 3KL
    8
    -50
    -50
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 15
    N 2SP
    7
    -100
    -100
    9,0
    9,0
    7,0
    56,3
    43,8
  • 16
    V 3RU
    10
    -130
    -130
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 17
    NS
    Kirsten Thornberg - Eva Hoffmann (S)
    Ø 2HJ
    11
    -200
    -200
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
    17,0
    26,6
  • 18
    N 3UT
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 19
    Ø 3SP
    9
    -140
    -140
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
  • 20
    Ø 3SP
    10
    -170
    -170
    6,0
    6,0
    10,0
    37,5
    62,5
  • 21
    NS
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    S 4SP D
    9
    -200
    -200
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
    26,0
    40,6
  • 22
    S 4SP
    9
    -50
    -50
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 23
    N 2HJ
    9
    140
    140
    10,0
    10,0
    6,0
    62,5
    37,5
  • 24
    S 2SP
    6
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    13,0
    18,8
    81,3
  • 25
    NS
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    Ø 4HJ
    8
    200
    200
    15,9
    15,9
    0,1
    99,2
    0,8
    43,3
    67,6
  • 26
    N 3SP
    10
    170
    170
    10,3
    10,3
    5,8
    64,1
    35,9
  • 27
    V 3UT
    13
    -520
    -520
    1,3
    1,3
    14,8
    7,8
    92,2
  • 28
    N 3UT
    10
    630
    630
    15,9
    15,9
    0,1
    99,2
    0,8
  • 29
    NS
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    V 3RU
    9
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    12,0
    25,0
    75,0
    43,0
    67,2
  • 30
    S 4HJ
    11
    450
    450
    11,0
    11,0
    5,0
    68,8
    31,3
  • 31
    S 3UT
    10
    630
    630
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0
  • 32
    Ø 1SP
    7
    -80
    -80
    16,0
    16,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 33
    NS
    Annegrete Bothmann - Jette Darlie
    V 3UT
    9
    -400
    -400
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
    14,0
    21,9
  • 34
    N 3HJ
    8
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    14,0
    12,5
    87,5
  • 35
    V 3UT
    9
    -600
    -600
    0,0
    0,0
    16,0
    0,0
    100,0
  • 36
    Ø 3HJ
    9
    -140
    -140
    12,0
    12,0
    4,0
    75,0
    25,0