Turnering #62

Tirsdag 26. November 2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 13
    NS
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    N 1UT
    8
    120
    120
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0
    25,0
    62,5
  • 14
    N 3UT
    10
    430
    430
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 15
    Ø 1UT
    8
    -120
    -120
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 16
    S 6UT
    11
    -50
    -50
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 17
    NS
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    S 1SP
    9
    140
    140
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
    23,0
    57,5
  • 18
    Ø 2KL
    7
    50
    50
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 19
    N 4SP
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    7,0
    30,0
    70,0
  • 20
    S 2SP
    9
    140
    140
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 21
    NS
    Britta Kristiansen - Hanni Jensen
    N 1UT
    8
    120
    120
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
    32,0
    80,0
  • 22
    Ø 3KL
    11
    -150
    -150
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 23
    S 4HJ
    10
    620
    620
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 24
    Ø 4HJ
    7
    150
    150
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 25
    NS
    Vibe Balslev - Lise Bank
    N 3UT
    6
    -150
    -150
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
    18,0
    45,0
  • 26
    Ø 2SP
    8
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
  • 27
    N 2UT
    8
    120
    120
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 28
    V 3RU D
    8
    100
    100
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 29
    ØV
    Hans Petersen - Laila Damsgaard
    Ø 3UT
    9
    -600
    -600
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
    21,0
    52,5
  • 30
    S 2SP
    7
    -50
    -50
    3,0
    3,0
    7,0
    30,0
    70,0
  • 31
    N 4SP
    10
    620
    620
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 32
    V 4HJ
    13
    -710
    -710
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
  • 1
    ØV
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    S 4SP
    12
    480
    480
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    18,0
    45,0
  • 2
    V 4HJ
    9
    50
    50
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
  • 3
    N 1UT
    9
    150
    150
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 4
    S 3SP
    7
    -200
    -200
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 5
    ØV
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    S 2HJ
    6
    -200
    -200
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
    18,0
    45,0
  • 6
    Ø 3SP
    9
    -140
    -140
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 7
    Ø 3UT
    9
    -600
    -600
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 8
    N 4KL
    11
    150
    150
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0
  • 9
    ØV
    Annegrete Bothmann - Jette Darlie
    Ø 5RU
    11
    -600
    -600
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
    27,0
    67,5
  • 10
    S 3KL
    9
    110
    110
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 11
    V 3UT
    9
    -400
    -400
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 12
    V 2HJ
    9
    -140
    -140
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0