Turnering #62

Tirsdag 26. November 2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 5
    ØV
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    V 4SP
    9
    50
    50
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
    22,0
    55,0
  • 6
    Ø 4SP
    10
    -620
    -620
    3,0
    3,0
    7,0
    30,0
    70,0
  • 7
    Ø 3UT
    9
    -600
    -600
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 8
    V 3SP
    8
    50
    50
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 25
    NS
    Britta Kristiansen - Hanni Jensen
    N 1UT
    9
    150
    150
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
    33,4
    83,5
  • 26
    N 4HJ
    11
    650
    650
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 27
    V 4KL D
    8
    300
    300
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 28
    V 3HJ
    5
    200
    200
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0
  • 17
    ØV
    Bente Bergendorff - Jens Karkov (S)
    S 2SP
    7
    -50
    -50
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
    27,0
    67,5
  • 18
    N 2SP
    9
    140
    140
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 19
    S 4HJ D
    8
    -300
    -300
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 20
    P
    0
    0
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 1
    ØV
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    S 4SP
    12
    480
    480
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    19,0
    47,5
  • 2
    V 4HJ
    6
    200
    200
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 3
    N 3KL
    10
    130
    130
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 4
    S 4SP D
    7
    -800
    -800
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 29
    NS
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    Ø 3UT
    9
    -600
    -600
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
    19,0
    47,5
  • 30
    S 2SP
    7
    -50
    -50
    3,0
    3,0
    7,0
    30,0
    70,0
  • 31
    N 4SP
    10
    620
    620
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 32
    V 4HJ
    13
    -710
    -710
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
  • 21
    ØV
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    V 2SP
    9
    -140
    -140
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
    36,0
    90,0
  • 22
    Ø 3UT
    11
    -660
    -660
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 23
    S 2HJ
    8
    110
    110
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
  • 24
    Ø 1UT
    7
    -90
    -90
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 9
    NS
    Vibe Balslev - Lise Bank
    S 3KL
    10
    130
    130
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
    17,0
    42,5
  • 10
    S 2UT
    6
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 11
    V 2UT
    8
    -120
    -120
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
  • 12
    Ø 3HJ
    10
    -170
    -170
    3,0
    3,0
    7,0
    30,0
    70,0
  • 13
    ØV
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    S 1UT
    8
    120
    120
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0
    16,0
    40,0
  • 14
    N 3UT
    10
    430
    430
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 15
    Ø 1UT
    9
    -150
    -150
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 16
    S 2SP
    9
    140
    140
    2,0
    2,0
    8,0
    20,0
    80,0