Turnering #62

Tirsdag 26. November 2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 9
    ØV
    Bente Bergendorff - Jens Karkov (S)
    S 5KL
    9
    -100
    -100
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
    9,0
    22,5
  • 10
    S 3HJ
    9
    140
    140
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 11
    V 3UT
    8
    50
    50
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0
  • 12
    N 3KL
    8
    -100
    -100
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 25
    ØV
    Hans Petersen - Laila Damsgaard
    N 1UT
    9
    150
    150
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
    6,6
    16,5
  • 26
    N 4HJ
    11
    650
    650
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 27
    V 4KL D
    8
    300
    300
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 28
    V 3HJ
    5
    200
    200
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0
  • 21
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    N 1UT
    8
    120
    120
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
    8,0
    20,0
  • 22
    Ø 3KL
    11
    -150
    -150
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 23
    S 4HJ
    10
    620
    620
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 24
    Ø 4HJ
    7
    150
    150
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 13
    ØV
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    S 2SP
    7
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    8,0
    20,0
    80,0
    28,0
    70,0
  • 14
    N 4SP
    9
    -50
    -50
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 15
    N 3HJ
    7
    -200
    -200
    3,0
    3,0
    7,0
    30,0
    70,0
  • 16
    N 5RU
    11
    400
    400
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 1
    NS
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    S 4SP
    12
    480
    480
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    14,0
    35,0
  • 2
    S 4SP
    7
    -300
    -300
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 3
    S 2SP
    6
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 4
    S 2SP
    7
    -100
    -100
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 5
    ØV
    Vibe Balslev - Lise Bank
    V 3SP
    11
    -200
    -200
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
    25,0
    62,5
  • 6
    Ø 4SP
    11
    -650
    -650
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 7
    Ø 3UT
    8
    100
    100
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 8
    V 4SP
    9
    50
    50
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 29
    NS
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    Ø 2RU
    9
    -110
    -110
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
    19,0
    47,5
  • 30
    S 4SP
    8
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 31
    N 4SP
    9
    -100
    -100
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 32
    Ø 3UT
    11
    -660
    -660
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 17
    NS
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    S 2SP
    7
    -50
    -50
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
    21,0
    52,5
  • 18
    S 2SP
    9
    140
    140
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 19
    V 5RU D
    10
    200
    200
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 20
    N 4SP
    9
    -100
    -100
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0