Turnering #62

Tirsdag 26. November 2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 13
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    N 1UT
    8
    120
    120
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0
    15,0
    37,5
  • 14
    N 3UT
    10
    430
    430
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 15
    Ø 1UT
    8
    -120
    -120
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 16
    S 6UT
    11
    -50
    -50
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 5
    ØV
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    V 4SP
    11
    -450
    -450
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
    16,0
    40,0
  • 6
    Ø 3SP
    8
    100
    100
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 7
    Ø 3UT
    9
    -600
    -600
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 8
    N 5RU
    11
    400
    400
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 25
    NS
    Annegrete Bothmann - Jette Darlie
    V 4SP D
    9
    200
    200
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
    27,8
    69,5
  • 26
    Ø 4SP
    6
    400
    400
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 27
    Ø 3HJ
    10
    -170
    -170
    2,0
    2,0
    8,0
    20,0
    80,0
  • 28
    N 3SP D
    9
    730
    730
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
  • 29
    ØV
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    Ø 3UT
    9
    -600
    -600
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
    19,0
    47,5
  • 30
    S 3SP
    9
    140
    140
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 31
    Ø 2HJ
    5
    150
    150
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 32
    Ø 3UT
    13
    -720
    -720
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 21
    NS
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    S 3HJ
    8
    -100
    -100
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    30,0
    75,0
  • 22
    Ø 5KL
    10
    100
    100
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 23
    S 3HJ
    9
    140
    140
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 24
    Ø 4HJ
    7
    150
    150
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 9
    NS
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    N 4HJ
    7
    -150
    -150
    2,0
    2,0
    8,0
    20,0
    80,0
    18,0
    45,0
  • 10
    S 3KL
    9
    110
    110
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 11
    Ø 4HJ
    8
    100
    100
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 12
    N 5KL
    8
    -300
    -300
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 1
    NS
    Bente Bergendorff - Jens Karkov (S)
    S 4SP
    12
    480
    480
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    32,0
    80,0
  • 2
    V 4HJ
    7
    150
    150
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 3
    N 3UT
    9
    400
    400
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 4
    N 3HJ
    8
    -100
    -100
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 17
    ØV
    Britta Kristiansen - Hanni Jensen
    S 2SP
    7
    -50
    -50
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
    19,0
    47,5
  • 18
    S 2SP
    9
    140
    140
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 19
    V 5RU D
    10
    200
    200
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 20
    N 4SP
    9
    -100
    -100
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0