Turnering #62

Tirsdag 26. November 2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 1
    ØV
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    S 4SP
    12
    480
    480
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    25,0
    62,5
  • 2
    N 5KL
    10
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    8,0
    20,0
    80,0
  • 3
    N 3KL
    9
    110
    110
    3,0
    3,0
    7,0
    30,0
    70,0
  • 4
    S 3SP
    7
    -200
    -200
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 21
    NS
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    Ø 3RU
    9
    -110
    -110
    2,0
    2,0
    8,0
    20,0
    80,0
    19,0
    47,5
  • 22
    Ø 5KL
    11
    -600
    -600
    2,0
    2,0
    8,0
    20,0
    80,0
  • 23
    S 4HJ
    10
    620
    620
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 24
    S 3SP
    9
    140
    140
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 25
    ØV
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    V 4SP D
    9
    200
    200
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
    12,2
    30,5
  • 26
    Ø 4SP
    6
    400
    400
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 27
    Ø 3HJ
    10
    -170
    -170
    2,0
    2,0
    8,0
    20,0
    80,0
  • 28
    N 3SP D
    9
    730
    730
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
  • 17
    NS
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    Ø 1SP
    5
    100
    100
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
    25,0
    62,5
  • 18
    S 3SP
    10
    170
    170
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 19
    N 3SP
    9
    140
    140
    8,0
    8,0
    2,0
    80,0
    20,0
  • 20
    S 4SP
    8
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 5
    NS
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    V 2SP
    11
    -200
    -200
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
    20,0
    50,0
  • 6
    V 3UT
    8
    100
    100
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 7
    V 4HJ
    10
    -620
    -620
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 8
    N 4KL
    11
    150
    150
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0
  • 29
    NS
    Bente Bergendorff - Jens Karkov (S)
    Ø 3UT
    9
    -600
    -600
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
    13,0
    32,5
  • 30
    S 2SP
    8
    110
    110
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0
  • 31
    N 4SP
    9
    -100
    -100
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 32
    Ø 3UT
    13
    -720
    -720
    1,0
    1,0
    9,0
    10,0
    90,0
  • 13
    ØV
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    V 2KL
    5
    300
    300
    10,0
    10,0
    0,0
    100,0
    0,0
    11,0
    27,5
  • 14
    S 2RU
    10
    130
    130
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 15
    Ø 2UT
    8
    -120
    -120
    9,0
    9,0
    1,0
    90,0
    10,0
  • 16
    N 3RU
    11
    150
    150
    4,0
    4,0
    6,0
    40,0
    60,0
  • 9
    NS
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    Ø 5RU
    11
    -600
    -600
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
    13,0
    32,5
  • 10
    S 3KL
    9
    110
    110
    6,0
    6,0
    4,0
    60,0
    40,0
  • 11
    V 3UT
    9
    -400
    -400
    0,0
    0,0
    10,0
    0,0
    100,0
  • 12
    V 2HJ
    9
    -140
    -140
    7,0
    7,0
    3,0
    70,0
    30,0