Turnering #52

24.09.2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 17
    NS
    (Oversidder)
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
    8,0
    50,0
  • 18
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 19
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 20
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 29
    ØV
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    Ø 3UT
    13
    -720
    -720
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
    13,0
    81,3
  • 30
    S 3KL
    7
    -100
    -100
    1,0
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • 31
    N 1SP D
    4
    -800
    -800
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 32
    N 3UT
    10
    430
    430
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 5
    ØV
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    V 2SP
    8
    -110
    -110
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
    13,0
    81,3
  • 6
    V 3UT
    9
    -600
    -600
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 7
    S 2HJ
    9
    140
    140
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 8
    V 3KL
    9
    -110
    -110
    1,0
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • 25
    ØV
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    N 4SP
    10
    420
    420
    1,0
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
    7,0
    43,8
  • 26
    Ø 1SP
    5
    200
    200
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 27
    S 4HJ
    9
    -50
    -50
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 28
    V 4SP
    11
    -450
    -450
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 9
    NS
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    V 1HJ
    8
    -110
    -110
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
    8,0
    50,0
  • 10
    Ø 3UT
    6
    300
    300
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 11
    V 3UT
    11
    -460
    -460
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 12
    Ø 2RU
    7
    50
    50
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 1
    NS
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    S 1HJ
    8
    110
    110
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
    6,0
    37,5
  • 2
    N 2SP
    8
    110
    110
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 3
    S 3SP
    10
    170
    170
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 4
    N 4HJ
    10
    620
    620
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 21
    NS
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    N 5RU
    11
    600
    600
    3,0
    3,0
    1,0
    75,0
    25,0
    10,0
    62,5
  • 22
    N 3UT
    9
    400
    400
    1,0
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • 23
    N 3RU
    9
    110
    110
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 24
    Ø 2UT
    10
    -180
    -180
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 13
    ØV
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    N 2SP
    10
    170
    170
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
    7,0
    43,8
  • 14
    V 6UT
    11
    50
    50
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 15
    S 2RU
    6
    -200
    -200
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 16
    N 4HJ
    10
    420
    420
    3,0
    3,0
    1,0
    75,0
    25,0