Turnering #52

24.09.2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 25
    ØV
    Annette Andersen Høyer - Birthe Storm Canzanella
    N 4SP D
    10
    590
    590
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
    8,0
    50,0
  • 26
    N 1UT
    7
    90
    90
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 27
    Ø 1SP
    9
    -140
    -140
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 28
    V 4SP
    11
    -450
    -450
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 1
    ØV
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    N 3UT
    7
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
    10,0
    62,5
  • 2
    V 2KL
    8
    -90
    -90
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 3
    S 4SP
    12
    480
    480
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 4
    N 4HJ
    11
    650
    650
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 21
    ØV
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    N 3RU
    11
    150
    150
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
    11,0
    68,8
  • 22
    N 3UT
    9
    400
    400
    1,0
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • 23
    S 4SP
    10
    620
    620
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 24
    V 3UT
    10
    -430
    -430
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 5
    NS
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    V 3SP
    9
    -140
    -140
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
    7,0
    43,8
  • 6
    N 4HJ
    8
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 7
    S 4HJ
    10
    620
    620
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 8
    V 3KL
    9
    -110
    -110
    1,0
    1,0
    3,0
    25,0
    75,0
  • 29
    NS
    (Oversidder)
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
    8,0
    50,0
  • 30
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 31
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 32
    M**
    M**
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 17
    NS
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    Ø 2SP
    5
    150
    150
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
    10,0
    62,5
  • 18
    Ø 3UT
    5
    200
    200
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 19
    Ø 4SP
    8
    200
    200
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 20
    S 2SP
    6
    -200
    -200
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
  • 9
    ØV
    Bente Bergendorff - Hanni Jensen
    V 3HJ
    7
    200
    200
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
    4,0
    25,0
  • 10
    Ø 2SP
    8
    -110
    -110
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 11
    V 5KL
    11
    -400
    -400
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 12
    Ø 2RU
    8
    -90
    -90
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 13
    NS
    Vibe Balslev - Lise Bank
    N 2SP
    10
    170
    170
    0,0
    0,0
    4,0
    0,0
    100,0
    9,0
    56,3
  • 14
    V 6UT
    11
    50
    50
    4,0
    4,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 15
    S 2RU
    6
    -200
    -200
    2,0
    2,0
    2,0
    50,0
    50,0
  • 16
    N 4HJ
    10
    420
    420
    3,0
    3,0
    1,0
    75,0
    25,0