Turnering #51

17.09.2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 1
    ØV
    Britta Kristiansen - Hanni Jensen
    V 2SP
    8
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
    17,0
    53,1
  • 2
    V 4SP
    9
    50
    50
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 3
    V 3UT
    10
    -630
    -630
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
  • 4
    Ø 3UT
    10
    -630
    -630
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 9
    NS
    Bente Bergendorff - Marie Louise Ricard
    S 3RU
    9
    110
    110
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
    18,0
    56,3
  • 10
    S 4SP
    11
    650
    650
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 11
    S 3SP
    10
    170
    170
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 12
    V 4HJ
    10
    -420
    -420
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 21
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    S 2SP
    9
    140
    140
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
    15,0
    46,9
  • 22
    N 4RU
    8
    -100
    -100
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 23
    V 5KL
    10
    100
    100
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 24
    V 5HJ
    10
    50
    50
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 25
    NS
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    N 4HJ
    10
    420
    420
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
    17,0
    53,1
  • 26
    S 4SP
    9
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 27
    S 3UT
    6
    -150
    -150
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
  • 28
    Ø 2KL
    8
    -90
    -90
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 17
    ØV
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    V 1UT
    7
    -90
    -90
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
    9,0
    28,1
  • 18
    S 3UT
    12
    690
    690
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 19
    N 5KL
    12
    420
    420
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 20
    S 4HJ
    8
    -200
    -200
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
  • 5
    ØV
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    P
    0
    0
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
    28,0
    87,5
  • 6
    N 3UT
    8
    -50
    -50
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 7
    N 3UT
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
  • 8
    N 3UT
    7
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 29
    ØV
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    N 2RU
    6
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
    18,0
    56,3
  • 30
    V 2SP
    8
    -110
    -110
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 31
    V 2SP
    8
    -110
    -110
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
  • 32
    V 3HJ
    8
    100
    100
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 13
    NS
    Vibe Balslev - Lise Bank
    Ø 3HJ
    8
    100
    100
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
    13,0
    40,6
  • 14
    V 3HJ
    8
    50
    50
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 15
    N 5HJ D
    8
    -800
    -800
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 16
    N 1HJ
    5
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5