Turnering #51

17.09.2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 1
    ØV
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    Ø 1UT
    9
    -150
    -150
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
    20,0
    62,5
  • 2
    S 3HJ
    7
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 3
    V 3UT
    8
    100
    100
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 4
    Ø 1UT
    10
    -180
    -180
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 21
    ØV
    Vibe Balslev - Lise Bank
    S 1SP
    8
    110
    110
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
    16,0
    50,0
  • 22
    V 4SP
    9
    100
    100
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 23
    N 2HJ
    8
    110
    110
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
  • 24
    V 4HJ
    10
    -420
    -420
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 13
    ØV
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    N 3KL
    7
    -200
    -200
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
    18,0
    56,3
  • 14
    V 3HJ
    9
    -140
    -140
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 15
    Ø 4SP
    9
    50
    50
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 16
    V 1UT
    7
    -90
    -90
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 29
    NS
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    N 3RU
    7
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
    9,0
    28,1
  • 30
    V 2SP
    7
    50
    50
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 31
    V 2SP
    9
    -140
    -140
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 32
    V 2HJ
    8
    -110
    -110
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
  • 17
    ØV
    Britta Kristiansen - Hanni Jensen
    V 1KL
    8
    -90
    -90
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
    14,0
    43,8
  • 18
    N 4HJ
    12
    680
    680
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 19
    N 5KL
    12
    420
    420
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 20
    S 4HJ D
    7
    -800
    -800
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 25
    NS
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    V 4SP
    9
    100
    100
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
    10,0
    31,3
  • 26
    N 1UT
    7
    90
    90
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 27
    S 2RU D
    5
    -500
    -500
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 28
    Ø 2KL
    9
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 5
    ØV
    Bente Bergendorff - Marie Louise Ricard
    P
    0
    0
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
    20,0
    62,5
  • 6
    N 3UT
    9
    400
    400
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 7
    S 3UT
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
  • 8
    N 2UT
    9
    150
    150
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 9
    NS
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    S 5RU
    9
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
    13,0
    40,6
  • 10
    S 2SP
    8
    110
    110
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 11
    S 4SP
    9
    -50
    -50
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 12
    Ø 4HJ
    9
    50
    50
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5