Turnering #22

22.01.2019, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 1
    ØV
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    Ø 4HJ
    10
    -420
    -420
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
    21,0
    65,6
  • 2
    S 5SP
    10
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 3
    V 3UT
    13
    -720
    -720
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 4
    S 2UT
    9
    150
    150
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 9
    NS
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    Ø 4HJ
    10
    -620
    -620
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
    4,0
    12,5
  • 10
    N 3SP
    7
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 11
    S 3HJ
    8
    -50
    -50
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
  • 12
    Ø 1SP D
    8
    -260
    -260
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 21
    ØV
    Laila Damsgaard - Britta Kristiansen
    V 1UT
    9
    -150
    -150
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
    16,0
    50,0
  • 22
    S 5RU
    10
    -50
    -50
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 23
    N 4HJ
    11
    650
    650
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 24
    N 1UT
    9
    150
    150
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 25
    NS
    Vibe Balslev - Lise Bank
    Ø 5KL
    12
    -620
    -620
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
    19,0
    59,4
  • 26
    N 4KL
    10
    130
    130
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 27
    N 3UT
    9
    400
    400
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 28
    N 3HJ
    6
    -300
    -300
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 17
    ØV
    Birthe Storm Canzanella - Bente Bergendorff
    N 3UT
    7
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
    16,0
    50,0
  • 18
    Ø 2SP
    12
    -230
    -230
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 19
    N 1RU
    7
    70
    70
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 20
    S 3KL
    11
    150
    150
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 5
    ØV
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    N 4HJ
    12
    680
    680
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
    15,0
    46,9
  • 6
    S 1UT
    6
    -50
    -50
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 7
    S 2SP
    8
    110
    110
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 8
    Ø 1UT
    7
    -90
    -90
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 29
    ØV
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    S 3HJ
    10
    170
    170
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
    19,0
    59,4
  • 30
    N 2SP
    9
    140
    140
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 31
    V 3UT
    10
    -430
    -430
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 32
    Ø 4HJ
    10
    -620
    -620
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
  • 13
    NS
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    V 3HJ
    9
    -140
    -140
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
    18,0
    56,3
  • 14
    Ø 3RU
    11
    -150
    -150
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 15
    V 3UT
    7
    100
    100
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 16
    N 4SP
    11
    450
    450
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0