Turnering #10

23.10 2018, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 21
    NS
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    N 4HJ
    8
    -200
    -200
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
    16,1
    40,3
  • 22
    N 4KL
    10
    130
    130
    1,4
    1,4
    8,6
    14,0
    86,0
  • 23
    S 3UT
    10
    630
    630
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 24
    Ø 3UT
    11
    -460
    -460
    9,5
    9,5
    0,5
    95,0
    5,0
  • 13
    ØV
    Marie Louise Ricard - Birthe Enwers
    V 4HJ
    11
    -650
    -650
    3,8
    3,8
    6,2
    38,0
    62,0
    24,5
    61,3
  • 14
    N 3UT
    11
    460
    460
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 15
    Ø 4HJ
    10
    -420
    -420
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 16
    V 3HJ
    6
    300
    300
    6,5
    6,5
    3,5
    65,0
    35,0
  • 29
    ØV
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    Ø 5KL D
    9
    500
    500
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
    10,4
    26,0
  • 30
    S 2SP
    10
    170
    170
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
  • 31
    V 2RU
    9
    -110
    -110
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 32
    V 3HJ
    9
    -140
    -140
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
  • 25
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    N 3UT
    7
    -100
    -100
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
    17,6
    44,0
  • 26
    V 4HJ
    8
    200
    200
    8,6
    8,6
    1,4
    86,0
    14,0
  • 27
    N 3UT
    7
    -100
    -100
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 28
    N 3UT
    11
    660
    660
    8,6
    8,6
    1,4
    86,0
    14,0
  • 17
    ØV
    Britta Kristiansen - Hanni Jensen
    V 1UT
    6
    50
    50
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    23,6
    59,0
  • 18
    N 4SP
    11
    650
    650
    2,6
    2,6
    7,4
    26,0
    74,0
  • 19
    S 4HJ
    11
    450
    450
    6,2
    6,2
    3,8
    62,0
    38,0
  • 20
    Ø 2SP
    10
    -170
    -170
    2,6
    2,6
    7,4
    26,0
    74,0
  • 5
    NS
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    S 2HJ
    7
    -100
    -100
    3,8
    3,8
    6,2
    38,0
    62,0
    18,8
    47,0
  • 6
    Ø 3UT
    8
    100
    100
    3,8
    3,8
    6,2
    38,0
    62,0
  • 7
    V 4KL
    9
    100
    100
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
  • 8
    S 4HJ
    9
    -50
    -50
    1,4
    1,4
    8,6
    14,0
    86,0
  • 9
    ØV
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    20,0
    50,0
  • 10
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 11
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 12
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 1
    ØV
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    N 4HJ
    7
    -150
    -150
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    27,2
    68,0
  • 2
    Ø 1SP
    7
    -80
    -80
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 3
    N 4HJ
    8
    -100
    -100
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 4
    V 4SP
    7
    300
    300
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0