Turnering #10

23.10 2018, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 9
    ØV
    Marie Louise Ricard - Birthe Enwers
    V 2HJ
    8
    -110
    -110
    2,6
    2,6
    7,4
    26,0
    74,0
    21,2
    53,0
  • 10
    Ø 2SP
    9
    -140
    -140
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 11
    S 4SP
    10
    420
    420
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0
  • 12
    Ø 2SP
    8
    -110
    -110
    3,8
    3,8
    6,2
    38,0
    62,0
  • 25
    ØV
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    20,0
    50,0
  • 26
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 27
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 28
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 21
    ØV
    Jette Lykke Rønne - Margit Valgreen
    Ø 5KL D
    6
    1100
    1100
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
    25,1
    62,8
  • 22
    N 4KL
    10
    130
    130
    1,4
    1,4
    8,6
    14,0
    86,0
  • 23
    N 2KL
    11
    150
    150
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 24
    Ø 4HJ
    12
    -480
    -480
    3,5
    3,5
    6,5
    35,0
    65,0
  • 13
    ØV
    Britta Kristiansen - Hanni Jensen
    Ø 4HJ
    12
    -680
    -680
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
    31,1
    77,8
  • 14
    S 5RU
    12
    420
    420
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 15
    N 4SP
    8
    -200
    -200
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 16
    V 3HJ
    7
    200
    200
    3,5
    3,5
    6,5
    35,0
    65,0
  • 1
    NS
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    Ø 4SP
    10
    -420
    -420
    2,6
    2,6
    7,4
    26,0
    74,0
    16,4
    41,0
  • 2
    S 3RU
    9
    110
    110
    6,2
    6,2
    3,8
    62,0
    38,0
  • 3
    N 4HJ
    9
    -50
    -50
    2,6
    2,6
    7,4
    26,0
    74,0
  • 4
    N 3KL
    12
    170
    170
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 5
    ØV
    Jens Karkov (S) - Bente Bergendorff
    S 2HJ
    7
    -100
    -100
    3,8
    3,8
    6,2
    38,0
    62,0
    21,2
    53,0
  • 6
    Ø 3UT
    8
    100
    100
    3,8
    3,8
    6,2
    38,0
    62,0
  • 7
    V 4KL
    9
    100
    100
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
  • 8
    S 4HJ
    9
    -50
    -50
    1,4
    1,4
    8,6
    14,0
    86,0
  • 29
    NS
    Hanne Nielsen - Gudrun Christiansen
    N 5RU D
    10
    -200
    -200
    1,4
    1,4
    8,6
    14,0
    86,0
    10,4
    26,0
  • 30
    S 3SP
    7
    -100
    -100
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 31
    N 3HJ
    8
    -100
    -100
    3,8
    3,8
    6,2
    38,0
    62,0
  • 32
    Ø 4SP
    10
    -620
    -620
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 17
    NS
    Annegrete Bothmann - Jette Darlie
    V 3KL
    7
    100
    100
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0
    16,4
    41,0
  • 18
    N 4SP
    12
    680
    680
    8,6
    8,6
    1,4
    86,0
    14,0
  • 19
    Ø 4KL
    9
    100
    100
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 20
    V 4HJ
    10
    -620
    -620
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0