Turnering #10

23.10 2018, HVID række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 5
    NS
    Bodil Bauer - Ulla Bauer
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    20,0
    50,0
  • 6
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 7
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 8
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 9
    NS
    Flemming W Sørensen - Lise Stampe Rasmussen
    V 3HJ
    7
    200
    200
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
    22,4
    56,0
  • 10
    Ø 3SP
    9
    -140
    -140
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 11
    S 4SP
    9
    -50
    -50
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 12
    Ø 4SP
    9
    50
    50
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0
  • 13
    NS
    Vibe Balslev - Lise Bank
    N 4SP
    7
    -300
    -300
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
    36,5
    91,3
  • 14
    N 6UT
    13
    1020
    1020
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
  • 15
    N 4SP
    9
    -100
    -100
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0
  • 16
    V 4HJ
    6
    400
    400
    9,5
    9,5
    0,5
    95,0
    5,0
  • 17
    ØV
    Lars Boe - Jee Hee Boe
    Ø 4SP
    7
    150
    150
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
    3,2
    8,0
  • 18
    N 4SP
    12
    680
    680
    8,6
    8,6
    1,4
    86,0
    14,0
  • 19
    S 4HJ D
    12
    790
    790
    9,8
    9,8
    0,2
    98,0
    2,0
  • 20
    V 4HJ
    9
    100
    100
    8,6
    8,6
    1,4
    86,0
    14,0
  • 21
    ØV
    Annegrete Bothmann - Jette Darlie
    S 3RU
    12
    170
    170
    2,6
    2,6
    7,4
    26,0
    74,0
    20,0
    50,0
  • 22
    S 3UT
    9
    400
    400
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0
  • 23
    S 3UT
    10
    630
    630
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 24
    M
    M
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 25
    ØV
    Annelise Preisler - Marianne Lønberg
    S 3HJ
    9
    140
    140
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0
    20,0
    50,0
  • 26
    Ø 4HJ
    8
    200
    200
    8,6
    8,6
    1,4
    86,0
    14,0
  • 27
    N 4SP
    6
    -200
    -200
    1,4
    1,4
    8,6
    14,0
    86,0
  • 28
    S 2KL
    12
    170
    170
    2,6
    2,6
    7,4
    26,0
    74,0
  • 29
    ØV
    Birthe Pedersen - Vivi Rademacher
    N 5RU D
    10
    -200
    -200
    1,4
    1,4
    8,6
    14,0
    86,0
    29,6
    74,0
  • 30
    S 3SP
    7
    -100
    -100
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 31
    N 3HJ
    8
    -100
    -100
    3,8
    3,8
    6,2
    38,0
    62,0
  • 32
    Ø 4SP
    10
    -620
    -620
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
  • 1
    NS
    Jens Karkov (S) - Bente Bergendorff
    N 4HJ
    7
    -150
    -150
    5,0
    5,0
    5,0
    50,0
    50,0
    12,8
    32,0
  • 2
    Ø 1SP
    7
    -80
    -80
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 3
    N 4HJ
    8
    -100
    -100
    0,2
    0,2
    9,8
    2,0
    98,0
  • 4
    V 4SP
    7
    300
    300
    7,4
    7,4
    2,6
    74,0
    26,0