+
Turnering #443
Sæson 2022/23, C-rækken GRØN
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 2: Paula Lodahl - Anna Grethe Bjærre
Sæson 2022/23, C-rækken GRØN
Parturnering
Dato: 26-10-2022
Tid: kl. 13:00 - kl. 17:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
NS
Bodil Mygind Kristensen (S) - Helene Kristensen
V 3
♥
♠A
10
-170
-170
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
14,0
58,3
2
N 3UT
♣T
13
720
720
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
3
V 1UT
♥
3
9
-150
-150
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
4
S 4
♥
♠J
13
710
710
2,0
2,0
4,0
33,3
66,7
5
ØV
Ulla Grønbæk - Annie Hundevad (S)
V 2UT
♦
A
9
-150
-150
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
15,0
62,5
6
Ø 4♠
♣6
11
-650
-650
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
7
V 4
♥
♣J
11
-650
-650
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
8
Ø 4♠
♥
Q
11
-450
-450
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
9
ØV
Dina Jensen (S) - Mette Søgaard Jensen (S)
Ø 3
♥
♠A
12
-230
-230
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
11,0
45,8
10
Ø 2
♥
♣A
7
100
100
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
11
Ø 3UT
♦
2
9
-400
-400
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
12
N 2♠
♦
T
6
-200
-200
1,0
5,0
5,0
16,7
83,3
13
ØV
Peter Wulff - Alice Degn
V 3
♥
♠K
10
-170
-170
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
11,0
45,8
14
V 5♠ D
♦
A
6
1100
1100
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
15
S 2UT
♠7
6
-200
-200
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
16
V 2
♥
♦
K
8
-110
-110
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
17
NS
Inger Serup - Iris Milter
S 2♠
♣9
7
-50
-50
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
10,0
41,7
18
V 4
♥
♣8
11
-450
-450
2,0
2,0
4,0
33,3
66,7
19
N 1UT
♠A
8
120
120
5,0
5,0
1,0
83,3
16,7
20
V 3
♥
♣T
9
-140
-140
0,0
0,0
6,0
0,0
100,0
21
ØV
Connie Nygaard Nielsen - Ellen S. Pedersen
N 2UT
♣A
5
-300
-300
1,0
5,0
5,0
16,7
83,3
14,0
58,3
22
N 3UT
♦
9
8
-50
-50
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
23
V 3
♥
♣K
8
100
100
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
24
S 1UT
♦
8
6
-50
-50
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
25
NS
Egon B Nielsen - Bent Nielsen
N 5
♦
D
♠A
9
-300
-300
4,0
4,0
2,0
66,7
33,3
16,0
66,7
26
V 3♣
♠K
9
-110
-110
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
27
S 2
♥
♦
2
9
140
140
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
28
Ø 3♠
♣A
9
-140
-140
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0