+
Turnering #316
Sep-dec 21, B-rækken BLÅ
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 2: Randi Andersen - Else Krogh Andersen
Sep-dec 21, B-rækken BLÅ
Parturnering
Dato: 27-10-2021
Tid: kl. 13:00 - kl. 17:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
ØV
Tove Davidsen - Birthe Molbæk Hansen
Ø 3UT
♠8
10
-430
-430
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
2,0
11,1
2
P
0
0
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
3
Ø 4♠
♥
K
9
100
100
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
4
ØV
Mogens Holst Svendsen - Jens Kristian Ilkjær
Ø 4♠
♦
6
11
-650
-650
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
7,0
38,9
5
Ø 4
♥
♠5
10
-420
-420
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
6
N 4♠
♣K
11
450
450
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
7
ØV
Annie Brix - Ingelise Søndergaard
Ø 3UT
♦
9
10
-630
-630
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
6,0
33,3
8
Ø 2
♥
♥
9
8
-110
-110
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
9
S 3
♥
♠J
10
170
170
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
10
ØV
Bente Verner - Vera Nybo Jensen (S)
N 2
♥
♣A
9
140
140
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
7,0
38,9
11
S 3
♥
♦
A
8
-50
-50
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
12
Ø 2♠
♣6
8
-110
-110
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
13
NS
(Oversidder)
M*
M
2,0
2,0
3,0
34,0
50,0
6,1
34,0
14
M*
M
2,0
2,0
3,0
34,0
50,0
15
M*
M
2,0
2,0
3,0
34,0
50,0
16
ØV
Ulla Grønbæk - Else Bjerre Nielsen
V 3
♦
♣3
4
500
500
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
5,0
27,8
17
N 3
♥
♦
A
9
140
140
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
18
V 4
♥
♠A
10
-420
-420
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
19
NS
Egon Søndergaard - Thorvald Jakobsen
Ø 2♠
♥
J
9
-140
-140
0,0
0,0
6,0
0,0
100,0
7,0
38,9
20
N 4
♥
D
♠A
10
790
790
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
21
Ø 3
♥
♠A
9
-140
-140
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
22
NS
Erling Pedersen (S) - Tage Siggaard
Ø 2UT *
♣T
8
*-120
-120
*6,0
6,0
*0,0
*75,0
*0,0
9,0
37,5
23
S 4
♥
*
♠8
10
*620
620
*0,0
0,0
*6,0
*0,0
*75,0
24
Ø 3♣ *
♠T
10
*-130
-130
*3,0
3,0
*3,0
*37,5
*37,5
25
NS
Elin Jensen-Sønderup - Ole Stræde Dalgaard
S 4♠
♦
7
9
-50
-50
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
6,0
33,3
26
Ø 1UT
♠A
7
-90
-90
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
27
S 3
♥
♠T
9
140
140
2,0
2,0
4,0
33,3
66,7