+
Turnering #769
Holdmesterskab + sideløbende parturnerin, Rød række
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 7: Susanne Bjerregaard - Allan Bjerregaard
Holdmesterskab + sideløbende parturnerin, Rød række
Parturnering
Dato: 19-02-2024
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
NS
Marianne Nielsen - Gry Nielsen
Ø 3UT
♠J
9
-400
-400
-4,0
-4,0
4,0
10,0
90,0
-4,0
36,7
2
S 1UT
♣2
9
150
150
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
3
V 3♠
♥
3
12
-230
-230
-5,0
-5,0
5,0
0,0
100,0
4
ØV
Annelise Rosenstand - Ida Tørsleff
Ø 2
♦
♥
6
7
100
100
-1,0
1,0
1,0
40,0
60,0
-1,0
46,7
5
S 1UT
♥
Q
6
-100
-100
-2,0
2,0
2,0
30,0
70,0
6
Ø 4
♥
♠Q
9
100
100
4,0
-4,0
-4,0
90,0
10,0
7
ØV
Ulrik Jakobsen - Inge-Lise Valdal
N 3
♥
♦
T
7
-200
-200
-5,0
5,0
5,0
0,0
100,0
10,0
83,3
8
V 4♣
♦
2
8
100
100
-1,0
1,0
1,0
40,0
60,0
9
V 3UT
♥
9
9
-600
-600
-4,0
4,0
4,0
10,0
90,0
10
NS
Hanne Lind Christensen - Rudi Lind Nielsen
Ø 2♠
♥
8
7
100
100
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
2,0
56,7
11
N 2
♥
♣A
10
170
170
3,0
3,0
-3,0
80,0
20,0
12
S 4
♥
♠A
12
680
680
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
13
ØV
Ib Krog Larsen - Jette Vinther
Ø 2
♥
♠Q
6
200
200
1,0
-1,0
-1,0
60,0
40,0
4,0
63,3
14
Ø 3♠
♥
8
10
-170
-170
-3,0
3,0
3,0
20,0
80,0
15
V 2
♥
♦
3
8
-110
-110
-2,0
2,0
2,0
30,0
70,0
16
ØV
Lisbeth Jepsen Nielsen - Berit Dundal
Ø 3UT
♦
A
9
-600
-600
-5,0
5,0
5,0
0,0
100,0
8,0
76,7
17
S 1
♥
♣9
5
-100
-100
-5,0
5,0
5,0
0,0
100,0
18
V 4♠
♥
7
9
50
50
2,0
-2,0
-2,0
70,0
30,0
19
ØV
Palle Skovmand - Elin Bosbeck
N 3UT
♦
6
8
-50
-50
1,0
-1,0
-1,0
60,0
40,0
-5,0
33,3
20
S 3♠
♦
J
8
-100
-100
5,0
-5,0
-5,0
100,0
0,0
21
V 4♠
♥
T
10
-420
-420
-1,0
1,0
1,0
40,0
60,0
22
NS
Dan Vincent - John Bendix
V 3UT
♥
T
7
200
200
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
3,0
60,0
23
N 2♠
♥
7
8
110
110
-5,0
-5,0
5,0
0,0
100,0
24
N 1
♥
♠J
8
110
110
3,0
3,0
-3,0
80,0
20,0
25
NS
Jacob Rønnenfelt - Lotte Rudbæk
Ø 3
♥
♦
J
9
-140
-140
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
-3,0
40,0
26
S 2
♥
♠8
12
230
230
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
27
N 2♠
♥
A
8
110
110
-2,0
-2,0
2,0
30,0
70,0
28
NS
Jean Claude Flamant - Merete Baadsager
S 3♠
♣K
9
140
140
-2,0
-2,0
2,0
30,0
70,0
-6,0
30,0
29
N 2♣
♦
5
7
-100
-100
-4,0
-4,0
4,0
10,0
90,0
30
V 2♠
♣A
8
-110
-110
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0