+
Turnering #769
Holdmesterskab + sideløbende parturnerin, Rød række
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 12: Lisbeth Jepsen Nielsen - Berit Dundal
Holdmesterskab + sideløbende parturnerin, Rød række
Parturnering
Dato: 04-03-2024
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
7
NS
Jean Claude Flamant - Merete Baadsager
Ø 4♠
♣9
9
100
100
4,0
4,0
-4,0
90,0
10,0
2,0
56,7
8
P
0
0
-2,0
-2,0
2,0
30,0
70,0
9
S 4♣
♦
A
10
130
130
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
10
ØV
Annelise Rosenstand - Ida Tørsleff
S 3UT
♠4
12
690
690
-2,0
2,0
2,0
30,0
70,0
-2,0
43,3
11
P
0
0
-1,0
1,0
1,0
40,0
60,0
12
S 1UT
♣6
8
120
120
5,0
-5,0
-5,0
100,0
0,0
13
NS
Kristian Hedegaard - Jesper Morgils
N 4
♥
♦
5
9
-100
-100
-4,0
-4,0
4,0
10,0
90,0
-2,0
43,3
14
S 3UT
♦
3
8
-50
-50
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
15
V 2♠
♣A
5
150
150
2,0
2,0
-2,0
70,0
30,0
16
ØV
Dan Vincent - John Bendix
Ø 2UT
♠4
8
-120
-120
-5,0
5,0
5,0
0,0
100,0
6,0
70,0
17
S 3UT
♥
6
9
400
400
-1,0
1,0
1,0
40,0
60,0
18
Ø 3
♥
♣T
9
-140
-140
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
19
NS
Marianne Nielsen - Gry Nielsen
V 2♠
♣J
7
100
100
3,0
3,0
-3,0
80,0
20,0
4,0
63,3
20
V 4♠
♦
J
9
100
100
2,0
2,0
-2,0
70,0
30,0
21
Ø 4♠
♣7
13
-510
-510
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
22
ØV
Hanne Lind Christensen - Rudi Lind Nielsen
S 2♣
♥
3
10
130
130
-1,0
1,0
1,0
40,0
60,0
11,0
86,7
23
Ø 3
♦
♥
A
12
-170
-170
-5,0
5,0
5,0
0,0
100,0
24
Ø 3
♥
♣5
10
-170
-170
-5,0
5,0
5,0
0,0
100,0
25
NS
Susanne Bjerregaard - Allan Bjerregaard
N 2
♥
♣K
11
200
200
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
7,0
73,3
26
V 3UT
♦
7
8
100
100
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
27
V 5♣
♠T
10
50
50
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
28
ØV
Ulrik Jakobsen - Inge-Lise Valdal
V 4♣
♦
A
10
-130
-130
-3,0
3,0
3,0
20,0
80,0
5,0
66,7
29
S 2
♥
♣J
7
-100
-100
-4,0
4,0
4,0
10,0
90,0
30
N 2♣
♥
3
11
150
150
2,0
-2,0
-2,0
70,0
30,0
1
NS
Jacob Rønnenfelt - Lotte Rudbæk
N 3
♥
♦
A
9
140
140
2,0
2,0
-2,0
70,0
30,0
-7,0
26,7
2
Ø 3♠
♥
A
9
-140
-140
-4,0
-4,0
4,0
10,0
90,0
3
S 2UT
♠T
9
150
150
-5,0
-5,0
5,0
0,0
100,0
4
ØV
Palle Skovmand - Elin Bosbeck
Ø 3UT
♠4
9
-600
-600
2,0
-2,0
-2,0
70,0
30,0
-4,0
36,7
5
Ø 3♣
♦
A
9
-110
-110
1,0
-1,0
-1,0
60,0
40,0
6
N 4♠
♥
6
10
420
420
1,0
-1,0
-1,0
60,0
40,0