+
Turnering #769
Holdmesterskab + sideløbende parturnerin, Rød række
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 11: Lisbeth Jepsen Nielsen - Berit Dundal
Holdmesterskab + sideløbende parturnerin, Rød række
Parturnering
Dato: 26-02-2024
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
NS
Annelise Rosenstand - Ida Tørsleff
S 3♠
♥
K
9
140
140
3,0
3,0
-3,0
80,0
20,0
-7,0
26,7
2
V 3UT
♦
9
12
-490
-490
-5,0
-5,0
5,0
0,0
100,0
3
V 3UT
♠2
11
-660
-660
-5,0
-5,0
5,0
0,0
100,0
4
NS
Kristian Hedegaard - Jesper Morgils
S 3UT
♠Q
9
600
600
4,0
4,0
-4,0
90,0
10,0
4,0
63,3
5
V 5
♥
D
♣2
9
300
300
4,0
4,0
-4,0
90,0
10,0
6
V 2
♥
♦
T
8
-110
-110
-4,0
-4,0
4,0
10,0
90,0
7
NS
Dan Vincent - John Bendix
V 4
♥
♠J
9
100
100
2,0
2,0
-2,0
70,0
30,0
-5,0
33,3
8
V 4
♥
♣8
11
-450
-450
-4,0
-4,0
4,0
10,0
90,0
9
V 2
♥
♦
A
8
-110
-110
-3,0
-3,0
3,0
20,0
80,0
10
NS
Marianne Nielsen - Gry Nielsen
N 3UT
♦
2
9
600
600
-2,0
-2,0
2,0
30,0
70,0
-4,0
36,7
11
N 4♠
♦
Q
11
450
450
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
12
N 3♣
♠3
10
130
130
-2,0
-2,0
2,0
30,0
70,0
13
NS
Hanne Lind Christensen - Rudi Lind Nielsen
S 3♣
♦
A
11
150
150
-3,0
-3,0
3,0
20,0
80,0
-3,0
40,0
14
Ø 5♣
♦
T
12
-420
-420
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
15
N 3UT
♠2
12
690
690
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
16
NS
Susanne Bjerregaard - Allan Bjerregaard
S 4♠ D
♦
7
10
590
590
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
4,0
63,3
17
Ø 3UT
♠7
11
-460
-460
-2,0
-2,0
2,0
30,0
70,0
18
S 4♠
♥
8
10
620
620
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
19
NS
Ib Krog Larsen - Jette Vinther
Ø 4
♥
♠4
8
200
200
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
4,0
63,3
20
N 4♠
♥
J
9
-100
-100
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
21
S 4
♥
♠8
10
620
620
-2,0
-2,0
2,0
30,0
70,0
22
NS
Ulrik Jakobsen - Inge-Lise Valdal
Ø 5
♦
♥
K
10
100
100
4,0
4,0
-4,0
90,0
10,0
8,0
76,7
23
N 3UT
♥
3
11
660
660
3,0
3,0
-3,0
80,0
20,0
24
S 4♣
♦
A
11
150
150
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
25
NS
Jacob Rønnenfelt - Lotte Rudbæk
S 2
♥
♣J
8
110
110
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
3,0
60,0
26
Ø 3UT
♣4
8
100
100
3,0
3,0
-3,0
80,0
20,0
27
V 3UT
♦
8
9
-400
-400
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
28
NS
Palle Skovmand - Elin Bosbeck
V 2♠
♣K
10
-170
-170
-2,0
-2,0
2,0
30,0
70,0
-8,0
23,3
29
V 3
♦
♠A
9
-110
-110
-3,0
-3,0
3,0
20,0
80,0
30
Ø 4
♥
♠A
10
-420
-420
-3,0
-3,0
3,0
20,0
80,0