+
Turnering #769
Holdmesterskab + sideløbende parturnerin, Rød række
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 11: Palle Skovmand - Elin Bosbeck
Holdmesterskab + sideløbende parturnerin, Rød række
Parturnering
Dato: 19-02-2024
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
NS
Annelise Rosenstand - Ida Tørsleff
Ø 5
♦
♣5
9
100
100
4,0
4,0
-4,0
90,0
10,0
0,0
50,0
2
N 2♠
♦
K
7
-100
-100
-3,0
-3,0
3,0
20,0
80,0
3
S 4♣
♠K
7
-150
-150
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
4
NS
Kristian Hedegaard - Allan Jørgensen (S)
Ø 2
♦
♥
6
7
100
100
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
1,0
53,3
5
N 2♣
♥
9
8
90
90
2,0
2,0
-2,0
70,0
30,0
6
V 2
♥
♦
Q
9
-140
-140
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
7
NS
Dan Vincent - John Bendix
V 3
♦
♥
3
8
100
100
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
7,0
73,3
8
S 2
♥
♦
3
9
140
140
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
9
Ø 2
♦
♣6
8
-90
-90
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
10
NS
Lisbeth Jepsen Nielsen - Berit Dundal
N 3♣
♦
7
7
-200
-200
-5,0
-5,0
5,0
0,0
100,0
-5,0
33,3
11
S 3
♥
♣3
9
140
140
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
12
S 4
♥
♠A
12
680
680
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
13
NS
Marianne Nielsen - Gry Nielsen
S 1UT
♦
2
8
120
120
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
4,0
63,3
14
N 3♣
♥
T
8
-50
-50
3,0
3,0
-3,0
80,0
20,0
15
N 1UT
♠2
6
-100
-100
2,0
2,0
-2,0
70,0
30,0
16
NS
Hanne Lind Christensen - Rudi Lind Nielsen
Ø 3UT
♦
A
8
100
100
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
1,0
53,3
17
S 1♣
♥
A
9
110
110
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
18
V 4♠
♥
7
9
50
50
2,0
2,0
-2,0
70,0
30,0
19
NS
Susanne Bjerregaard - Allan Bjerregaard
N 3UT
♦
6
8
-50
-50
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
5,0
66,7
20
S 3♠
♦
J
8
-100
-100
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
21
V 4♠
♥
T
10
-420
-420
-1,0
-1,0
1,0
40,0
60,0
22
NS
Ib Krog Larsen - Jette Vinther
V 3UT
♣6
9
-600
-600
1,0
1,0
-1,0
60,0
40,0
3,0
60,0
23
S 4♠
♥
A
10
620
620
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
24
V 2
♥
♣T
7
50
50
-3,0
-3,0
3,0
20,0
80,0
25
NS
Ulrik Jakobsen - Inge-Lise Valdal
Ø 4
♥
♦
J
10
-620
-620
-5,0
-5,0
5,0
0,0
100,0
4,0
63,3
26
S 4
♥
♣A
12
680
680
4,0
4,0
-4,0
90,0
10,0
27
N 4♠
♦
A
11
450
450
5,0
5,0
-5,0
100,0
0,0
28
NS
Jacob Rønnenfelt - Lotte Rudbæk
N 2♠
♥
T
10
170
170
3,0
3,0
-3,0
80,0
20,0
-6,0
30,0
29
N 3
♥
♣K
8
-100
-100
-4,0
-4,0
4,0
10,0
90,0
30
N 4
♥
♠T
7
-150
-150
-5,0
-5,0
5,0
0,0
100,0