+
Turnering #94
Danish Dynamite Teams 3, A-rækken
Hold-turnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Kampresultat
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Turneringsoversigt
Startliste - Sektion 7
Danish Dynamite Teams 3, A-rækken
Serie holdturnering, 8 hold
Hold-turnering
Dato: 10-01-2021
Tid: kl. 15:00 - kl. 19:00
#
Hold
Spillere
Bord
1
Kasper Konow
Kasper Konow (One-eyed Jacks)
Michael Askgaard (One-eyed Jacks)
Jonas Houmøller (Rødovre Bridgeklub)
Anders Hagen (One-eyed Jacks)
Mikkel Bensby Nøhr (One-eyed Jacks)
Lars Lund Madsen (One-eyed Jacks)
Frederik Bjerregaard (Blakset-Klubberne)
Erik Wied (Young Sharks)
4ØV - 8NS
2
Malerfirmaet Nielsen & Justesen
Erling Munk Nielsen (Rødovre Bridgeklub)
Peter Jacobsen (Rødovre Bridgeklub)
Mathias Bruun (Blakset-Klubberne)
Michael Justesen (Rødovre Bridgeklub)
Søren Krasilnikoff (Rødovre Bridgeklub)
Jakob Søegaard (Slotsbridge - Hillerød)
3ØV - 7NS
3
plan b bridge
Niels Steenstrup Zeeberg (plan b bridgeklub)
Daniel Brandgaard (Blakset-Klubberne)
Allan Cohen
Stig Werdelin (One-eyed Jacks)
John Vermehren Norris (One-eyed Jacks)
Andreas Marquardsen (One-eyed Jacks)
Nikolaj La Cour (One-eyed Jacks)
Anette Vainer (plan b bridgeklub)
2ØV - 6NS
4
Team Ballebo
Morten Bilde (Aarhus BK)
Søren Cilleborg Bilde (Aarhus BK)
Dennis Bilde (Aarhus BK)
Michael Krogh Andersen (Herning Bridgeklub)
Stig Meno Farholt (Blakset-Klubberne)
Knut Blakset (Blakset-Klubberne)
Dorte Cilleborg (Aarhus BK)
Jørgen Cilleborg Hansen (Aarhus BK)
1NS - 5ØV
5
Henneberg
Marlene Henneberg (Aarhus BK)
Jens Ove Henneberg (Aarhus BK)
Stig Andersen (Aarhus BK)
Riccardo Mirasola (Aarhus BK)
Mads Kirstan (Vejle BridgeCenter)
Flemming Jørgensen (Vejle BridgeCenter)
2NS - 6ØV
6
Verhaegen
Christian Lahrmann (Studenterforeningens BC )
Marcel Verhaegen
Søren Caspersen (Aarhus BK)
Henrik Caspersen (Aarhus BK)
Jens Rasmussen (Bridgeakademiet)
Katherine Todd
Leif W. Thomsen (Bridgeakademiet)
3NS - 7ØV
7
Team Tyson
Ib Christian Bank (One-eyed Jacks)
Ulrik Zeeberg (One-eyed Jacks)
Peter Teisen (One-eyed Jacks)
Peter Zeeberg (One-eyed Jacks)
Mads Grove (One-eyed Jacks)
Henrik Norman Hansen (One-eyed Jacks)
4NS - 8ØV
8
Århus Mix
Nils Mønsted (Aarhus BK)
Rikke Skov Mønsted (Aarhus BK)
Camilla Bo Krefeld (Aarhus BK)
Johan Hammelev (Aarhus BK)
1ØV - 5NS