+
Turnering #94
Danish Dynamite Teams 3, B-rækken
Hold-turnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Kampresultat
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Turneringsoversigt
Startliste - Sektion 5
Danish Dynamite Teams 3, B-rækken
Serie holdturnering, 8 hold
Hold-turnering
Dato: 10-01-2021
Tid: kl. 10:00 - kl. 12:45
#
Hold
Spillere
Bord
1
Peter Fredin
Peter Fredin (Studenterforeningens BC )
Jan Becklen
Jan Clementsson
Michael Lemborn
3ØV - 7NS
2
Fyn med venner
Søren Rasmussen (Odense Bridgeklub)
Mads Krogsgaard (Vejle BridgeCenter)
Flemming Poulsen (Young Sharks)
Lars Kirkegaard Nielsen (Young Sharks)
Rico Hemberg (Odense Bridgeklub)
Jesper Buus-Thomsen (Odense Bridgeklub)
2ØV - 6NS
3
Marie Henriksen
Marie Henriksen (Odense Bridgeklub)
Torsten Rasmussen (Odense Bridgeklub)
Susanne Buus Thomsen (Odense Bridgeklub)
Claus Lund (Odense Bridgeklub)
Jens Kofoed (Aarhus BK)
Johanne Bilde Kofoed (Aarhus BK)
Lars Walter Petersen (Odense Bridgeklub)
1NS - 5ØV
4
Kruses Kortcirkus
Henrik Kruse Petersen (Studenterforeningens BC )
Sigurd Lauge Pedersen (One-eyed Jacks)
Kjeld Hansen (Studenterforeningens BC )
Preben Schmidt (Blakset-Klubberne)
Tatyana Trendafilova (Blakset-Klubberne)
Fredrik Jarlvik (Blakset-Klubberne)
2NS - 6ØV
5
Sommerbridge
Povl Sommer (One-eyed Jacks)
Frank Paaskesen (Ballerup Bridge Club)
Thorvald Aagaard (Rødovre Bridgeklub)
Sonny Schultz (Rødovre Bridgeklub)
Kate Reiter (Ballerup Bridge Club)
Helge Hesselberg (Rødovre Bridgeklub)
3NS - 7ØV
6
Brobizzerne
Jan Jørgensen (Rødovre Bridgeklub)
Anders Møller Jensen (Rødovre Bridgeklub)
Birgitte Holm (Rødovre Bridgeklub)
Morten Skovsted Eriksen (Rødovre Bridgeklub)
Nell Rindahl (Odense Bridgeklub)
Niels Lund (Odense Bridgeklub)
4NS - 8ØV
7
Bro's & Co's
Stener Glamann (Bridgeklubben Nord)
Brian Nielsen (Bridgeklubben Nord)
Michael Ankersen (Aalborg Bridgeklub)
Flemming Glamann (Kolding Bridge Center)
Hans David Øregaard (Bridgeklubben Nord)
Jacob Jensen (Bridgeklubben Nord)
Svend Brassøe (Bridgeklubben Nord)
Peter Brassøe (Frederikshavn BK)
4ØV - 8NS
8
Team Thaarup
Preben Thaarup (Studenterforeningens BC )
Carsten Horst (Young Sharks)
Dan Nybo Jensen (Studenterforeningens BC )
Martin Christoffersen (Studenterforeningens BC )
1ØV - 5NS