+
Turnering #755
PAR , B-rækken
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Sektion 23
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Sektion 23
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Sektion 23
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Sektion 23
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Sektion 23
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 6: Peter Carstensen - Dorte Dinesen
PAR , B-rækken
Parturnering
Dato: 16-09-2021
Tid: kl. 18:30 - kl. 22:30
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
7
NS
Flemming Andersen - Ruth Andersen
V 4
♥
♠5
12
-680
-680
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
13,3
55,2
8
Ø 4
♥
♠4
8
100
100
7,8
7,8
0,3
96,9
3,1
9
Ø 1UT
♣T
7
-90
-90
1,5
1,5
6,5
18,8
81,3
1
ØV
Susanne Sejr - Ellen K. Hansen
Ø 3UT
♠4
9
-400
-400
0,3
7,8
7,8
3,1
96,9
17,0
70,8
2
Ø 4♠
♥
2
10
-420
-420
2,8
5,3
5,3
34,4
65,6
3
V 4
♥
♦
3
11
-650
-650
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
13
ØV
Arne Christian Wind - Brian Lund
M
M
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
12,0
50,0
14
M
M
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
15
M
M
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
4
NS
Bente L. Jensen - Marianne Bram
S 3
♥
♦
J
8
-100
-100
0,3
0,3
7,8
3,1
96,9
2,0
8,3
5
Ø 2♠
♥
2
9
-140
-140
1,5
1,5
6,5
18,8
81,3
6
N 3UT
♠5
6
-150
-150
0,3
0,3
7,8
3,1
96,9
10
NS
Niels Frandsen - Karsten Jensen
Ø 3
♥
♦
A
8
100
100
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
7,0
29,2
11
P
0
0
2,8
2,8
5,3
34,4
65,6
12
Ø 4
♥
♦
K
12
-480
-480
0,3
0,3
7,8
3,1
96,9
16
ØV
Jørgen Søberg - Mona Kudajewski (S)
N 2UT
♣2
11
210
210
5,3
2,8
2,8
65,6
34,4
15,8
65,6
17
Ø 4
♥
♦
2
11
-450
-450
0,3
7,8
7,8
3,1
96,9
18
V 3♠
♥
A
7
100
100
2,8
5,3
5,3
34,4
65,6
22
ØV
Ivan Roloff - Grethe Gravesen
V 3UT
♠5
8
100
100
5,3
2,8
2,8
65,6
34,4
15,8
65,6
23
N 3
♥
♦
A
7
-200
-200
0,3
7,8
7,8
3,1
96,9
24
V 2
♥
♦
J
9
-140
-140
2,8
5,3
5,3
34,4
65,6
25
NS
Poul Hansen - Steen Færch
N 4
♥
♠9
11
450
450
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
12,0
50,0
26
N 2♠
♦
3
9
140
140
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
27
S 4♠
♣T
11
450
450
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
19
ØV
Marianne Helmig - Mette Broholm Nissen
S 3
♥
♦
A
11
200
200
0,3
7,8
7,8
3,1
96,9
22,0
91,7
20
V 3♠
♦
2
10
-170
-170
0,3
7,8
7,8
3,1
96,9
21
N 3♠
♣T
8
-100
-100
1,5
6,5
6,5
18,8
81,3