+
Turnering #381
Par turnering , A-rækken Blå
Par-turnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Sektion 20
Sektion 21
Sektion 22
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 8: Birgit Munk - Edith Dencker
Par turnering , A-rækken Blå
Parturnering
Dato: 18-12-2019
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
15
NS
Susan Glerup - Agnes Schmidt
Ø 5
♦
♣A
11
-400
-400
4,0
4,0
16,0
20,0
80,0
11,0
27,5
16
N 3UT
♥
2
10
430
430
7,0
7,0
13,0
35,0
65,0
17
NS
Elly Harder - Jens Harder
S 4♠ D
♥
2
8
-300
-300
17,0
17,0
3,0
85,0
15,0
31,0
77,5
18
S 1♠
♣6
8
110
110
14,0
14,0
6,0
70,0
30,0
19
NS
Krista Mogensen - Vera Lyhne
S 2
♦
♠A
11
150
150
4,0
4,0
16,0
20,0
80,0
7,0
17,5
20
V 2
♥
♣6
8
-110
-110
3,0
3,0
17,0
15,0
85,0
21
NS
Trine Lei - Ingemerete Junker
N 4♠
♦
A
7
-300
-300
2,0
2,0
18,0
10,0
90,0
17,0
42,5
22
S 2
♦
♣4
9
110
110
15,0
15,0
5,0
75,0
25,0
1
NS
Greta Rudolph - Ulla Holmberg
N 1UT
♦
4
7
90
90
6,0
6,0
14,0
30,0
70,0
25,0
62,5
2
Ø 4♠
♦
A
9
50
50
19,0
19,0
1,0
95,0
5,0
3
NS
Inger Elisa Madsen - Misse Thomsen
N 3
♥
♣J
10
170
170
7,0
7,0
13,0
35,0
65,0
20,0
50,0
4
V 3
♦
♠A
8
100
100
13,0
13,0
7,0
65,0
35,0
5
NS
Birthe Riis - Birthe Kvist Rasmussen
V 3UT
♠4
12
-490
-490
2,0
2,0
18,0
10,0
90,0
12,0
30,0
6
S 4♠
♣Q
11
450
450
10,0
10,0
10,0
50,0
50,0
7
NS
Ellen Schøning - Claus Andersen
V 4
♥
♦
A
11
-650
-650
5,0
5,0
15,0
25,0
75,0
11,0
27,5
8
Ø 4
♥
♦
J
11
-450
-450
6,0
6,0
14,0
30,0
70,0
9
NS
Elisabeth Nørgaard - Anne Rosendahl
S 3
♦
♣9
6
-150
-150
5,0
5,0
15,0
25,0
75,0
23,0
57,5
10
N 4
♥
♠7
11
650
650
18,0
18,0
2,0
90,0
10,0
11
NS
Anna Nørby - Grethe Kock
N 2♠
♥
A
8
110
110
16,0
16,0
4,0
80,0
20,0
34,0
85,0
12
V 4UT
♦
8
8
100
100
18,0
18,0
2,0
90,0
10,0
13
NS
Jørgen Søberg - Aase Jensen
N 3UT
♠A
5
-400
-400
1,0
1,0
19,0
5,0
95,0
19,0
47,5
14
S 3UT
♦
A
11
460
460
18,0
18,0
2,0
90,0
10,0