+
Turnering #381
Par turnering , A-rækken Blå
Par-turnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Sektion 19
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 4: Greta Rudolph - Ulla Holmberg
Par turnering , A-rækken Blå
Parturnering
Dato: 04-12-2019
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
22
NS
Bente Melchiorsen - Rigmor Nissen
Ø 3UT
♣T
6
300
300
8,0
8,0
0,0
100,0
0,0
8,0
33,3
23
S 2♠
♦
7
6
-200
-200
0,0
0,0
8,0
0,0
100,0
24
Ø 3
♥
♦
K
7
100
100
0,0
0,0
8,0
0,0
100,0
19
ØV
Ulla Borrebye Andersen (S) - Helene Friedrichsen
Ø 2
♥
♣T
8
-110
-110
5,0
3,0
3,0
62,5
37,5
8,0
33,3
20
S 4
♥
♣A
10
620
620
5,0
3,0
3,0
62,5
37,5
21
S 3♣
♦
A
10
130
130
6,0
2,0
2,0
75,0
25,0
13
NS
Brian Lund - Jesper Arendrup
N 2
♥
♦
4
9
140
140
3,0
3,0
5,0
37,5
62,5
11,0
45,8
14
Ø 6
♥
♠3
12
-980
-980
6,0
6,0
2,0
75,0
25,0
15
S 3UT
♦
3
8
-100
-100
2,0
2,0
6,0
25,0
75,0
10
ØV
Arne Sørensen - Inger Sørensen
N 2
♥
♠A
7
-100
-100
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
12,0
50,0
11
N 3♣
♥
Q
10
130
130
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
12
S 3♠
♥
9
8
-100
-100
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
25
NS
Birgitte Steinicke - Holger Baden Sørensen
N 2♠
♦
Q
7
-50
-50
0,0
0,0
8,0
0,0
100,0
4,0
16,7
26
S 4♠
♣K
9
-100
-100
0,0
0,0
8,0
0,0
100,0
27
S 5
♥
♦
3
12
480
480
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
1
ØV
Ellen Schøning - Claus Andersen
Ø 4
♥
♣A
10
-420
-420
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
6,0
25,0
2
Ø 3UT
♦
2
8
50
50
8,0
0,0
0,0
100,0
0,0
3
S 4♠
♣4
11
450
450
6,0
2,0
2,0
75,0
25,0
7
NS
Birgit Munk - Edith Dencker
Ø 4♠
♣A
9
100
100
7,0
7,0
1,0
87,5
12,5
12,0
50,0
8
Ø 2
♦
♠A
7
50
50
5,0
5,0
3,0
62,5
37,5
9
S 4
♥
♣A
7
-150
-150
0,0
0,0
8,0
0,0
100,0
16
ØV
Villy Vang Nielsen - Peter Hee
S 3UT
♣9
8
-50
-50
1,0
7,0
7,0
12,5
87,5
17,0
70,8
17
N 4
♥
♦
A
12
480
480
6,0
2,0
2,0
75,0
25,0
18
Ø 1UT
♥
3
9
-150
-150
0,0
8,0
8,0
0,0
100,0
4
ØV
Birthe Riis - Birthe Kvist Rasmussen
Ø 2
♥
♦
T
10
-170
-170
7,0
1,0
1,0
87,5
12,5
12,0
50,0
5
Ø 4♠
♣T
12
-480
-480
3,0
5,0
5,0
37,5
62,5
6
N 3UT
♠9
7
-100
-100
2,0
6,0
6,0
25,0
75,0