+
Turnering #26
Almindelig klubturnering, B-rækken
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 3: Ole Lundbæk - Børge Leth
Almindelig klubturnering, B-rækken
Parturnering
Dato: 04-12-2023
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
NS
Kirsten Bech (S) - Inge Lise Sode
V 2♣
♥
5
7
50
50
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
20,0
83,3
2
Ø 6UT
♣A
11
50
50
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
3
N 2
♥
♦
5
10
170
170
2,0
2,0
4,0
33,3
66,7
4
N 3
♥
♦
6
12
230
230
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
5
NS
Inger Grethe Kaas - Kirsten Kofoed
Ø 3
♦
♥
4
6
150
150
5,0
5,0
1,0
83,3
16,7
11,0
45,8
6
N 4
♦
♥
A
9
-50
-50
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
7
N 1UT
♠5
8
120
120
4,0
4,0
2,0
66,7
33,3
8
V 3♠
♥
A
11
-200
-200
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
9
ØV
Christian Grønbjerg - Myrna Dam
V 3♣
♠5
10
-130
-130
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
3,0
12,5
10
N 3UT
♠4
9
600
600
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
11
N 3UT
♦
2
9
400
400
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
12
V 3♣
♦
9
5
200
200
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
13
ØV
Erik Riis - Lasse Jørgensen
Ø 4♠
♥
A
11
-650
-650
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
10,0
41,7
14
Ø 2UT
♠Q
8
-120
-120
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
15
N 3UT
♣3
9
600
600
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
16
S 3♠
♥
K
8
-50
-50
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
17
ØV
Lise Munch-Jensen - Lis Olsen
S 5♣
♥
6
12
420
420
1,0
5,0
5,0
16,7
83,3
14,0
58,3
18
S 3UT
♦
3
11
660
660
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
19
S 2♠
♦
6
9
140
140
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
20
Ø 3UT
♣6
12
-690
-690
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
21
NS
Freddy Svendsen - Annette Gearey
V 4♠
♦
A
11
-450
-450
0,0
0,0
6,0
0,0
100,0
9,0
37,5
22
V 3UT
♥
2
8
100
100
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
23
S 4♣
♥
8
12
170
170
2,0
2,0
4,0
33,3
66,7
24
Ø 5
♥
♠A
8
150
150
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
25
ØV
Ingelise Cordua - Mogens Cordua
V 2
♥
♣K
7
100
100
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
13,0
54,2
26
Ø 3
♦
♣3
8
100
100
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
27
V 5
♦
♠K
8
150
150
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
28
Ø 3
♥
♦
K
9
-140
-140
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0