+
Turnering #26
Almindelig klubturnering, B-rækken
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Sektion 18
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 1: Jørgen Edvardsen - Gudrun Edvardsen
Almindelig klubturnering, B-rækken
Parturnering
Dato: 26-02-2024
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
ØV
Erik Riis - Lasse Jørgensen
N 4♠
♣A
9
-50
-50
1,0
5,0
5,0
16,7
83,3
13,0
54,2
2
V 3UT
♠4
11
-460
-460
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
3
V 2♣
♦
A
7
100
100
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
4
S 4
♥
♠A
9
-100
-100
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
5
ØV
Kirsten Kristensen - Inge Lise Sode
V 3
♦
♣K
8
50
50
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
15,0
62,5
6
V 2
♥
♣K
10
-170
-170
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
7
Ø 3
♦
♠7
9
-110
-110
1,0
5,0
5,0
16,7
83,3
8
N 4
♥
♦
7
12
480
480
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
9
ØV
Lise Munch-Jensen - Lis Olsen
Ø 5
♥
♠2
12
-680
-680
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
12,0
50,0
10
N 4♠ D
♦
J
11
990
990
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
11
N 4
♥
♠3
10
420
420
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
12
N 5♠
♣A
10
-100
-100
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
13
NS
Freddy Svendsen - Annette Gearey
N 6♠
♦
A
11
-100
-100
2,0
2,0
4,0
33,3
66,7
13,0
54,2
14
N 4
♥
♠5
10
420
420
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
15
N 3
♦
♠A
8
-100
-100
0,0
0,0
6,0
0,0
100,0
16
S 1
♥
♣9
7
80
80
5,0
5,0
1,0
83,3
16,7
17
ØV
Ole Lundbæk - Børge Leth
Ø 4
♥
♣4
9
50
50
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
12,0
50,0
18
Ø 3♠
♣8
9
-140
-140
1,0
5,0
5,0
16,7
83,3
19
V 3UT
♥
3
10
-630
-630
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
20
V 3UT
♠4
10
-630
-630
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
21
NS
Christian Grønbjerg - Myrna Dam
N 3♣
♠6
12
170
170
4,0
4,0
2,0
66,7
33,3
17,0
70,8
22
V 3UT
♥
J
12
-690
-690
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
23
Ø 4
♥
D
♦
K
8
500
500
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
24
S 4
♥
♠Q
12
480
480
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
25
NS
Erik Kofoed - Karlo Dideriksen (S)
V 2♣
♠9
7
100
100
4,0
4,0
2,0
66,7
33,3
18,0
75,0
26
S 1♠
♦
9
7
80
80
4,0
4,0
2,0
66,7
33,3
27
N 3UT
♥
3
11
460
460
4,0
4,0
2,0
66,7
33,3
28
Ø 5♠
♥
K
13
-510
-510
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0