+
Turnering #26
Almindelig klubturnering, B-rækken
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Sektion 7
Sektion 8
Sektion 9
Sektion 10
Sektion 11
Sektion 12
Sektion 13
Sektion 14
Sektion 15
Sektion 16
Sektion 17
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 2: Hans Ole Rømer - Ole Pedersen
Almindelig klubturnering, B-rækken
Parturnering
Dato: 05-02-2024
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
21
ØV
Hans Olaf Hansen - Knud Møller (S)
Ø 1UT
♥
2
9
-150
-150
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
17,0
70,8
22
V 3UT
♠6
11
-660
-660
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
23
N 1UT
♦
3
7
90
90
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
24
S 3UT
♦
A
10
430
430
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
5
ØV
Ole Aastedt Olsen (S) - Aase Poulsen (S)
N 1♠
♥
3
8
110
110
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
16,0
66,7
6
N 4♣
♠A
7
-150
-150
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
7
S 4♠
♥
3
10
620
620
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
8
S 2
♦
♥
A
12
170
170
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
1
NS
Lise Munch-Jensen - Lis Olsen
V 5
♥
D
♦
A
10
100
100
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
17,0
70,8
2
N 4
♥
♦
Q
10
620
620
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
3
S 4
♥
♠3
11
450
450
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
4
Ø 2
♦
♥
5
11
-150
-150
4,0
4,0
2,0
66,7
33,3
25
NS
Ole Lundbæk - Børge Leth
N 4♣
♠K
11
150
150
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
8,0
33,3
26
V 4♠
♣4
10
-620
-620
0,0
0,0
6,0
0,0
100,0
27
Ø 4
♥
♠K
9
50
50
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
28
Ø 4
♥
♦
A
10
-420
-420
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
13
ØV
Christian Grønbjerg - Myrna Dam
V 3UT
♣K
10
-630
-630
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
11,0
45,8
14
Ø 4
♥
♠Q
9
50
50
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
15
Ø 4
♥
♦
2
11
-450
-450
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
16
Ø 3
♦
♣2
8
100
100
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
17
NS
Kirsten Kristensen - Inge Lise Sode
S 4♠
♥
2
8
-100
-100
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
15,0
62,5
18
Ø 2UT
♦
7
9
-150
-150
2,0
2,0
4,0
33,3
66,7
19
V 3♠ D
♣3
4
1400
1400
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
20
Ø 3UT
♠2
8
100
100
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
9
ØV
Marianne Schmeltzer - Knud Olsen
Ø 5♣
♥
A
10
100
100
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
12,0
50,0
10
N 3UT
♦
2
10
630
630
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
11
S 4
♥
♦
2
8
-100
-100
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
12
N 4
♦
♠A
10
130
130
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3