+
Turnering #481
Kvalifikation 2 - tirsdag eftermiddag, Gul række
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 7: Jette Jensen - Susanne Ricks
Kvalifikation 2 - tirsdag eftermiddag, Gul række
Parturnering
Dato: 12-03-2024
Tid: kl. 12:30 - kl. 16:30
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
ØV
Ebba Møller Hansen - Jørgen Lund Hansen
S 1UT
♠9
7
90
90
1,0
3,0
3,0
25,0
75,0
8,0
50,0
2
S 3UT
♠7
11
660
660
4,0
0,0
0,0
100,0
0,0
3
N 5
♦
♠Q
11
400
400
3,0
1,0
1,0
75,0
25,0
4
V 3UT
♥
T
10
-630
-630
0,0
4,0
4,0
0,0
100,0
5
ØV
Kaj Thinggaard - Anette Thinggaard
N 3♠
♥
5
9
140
140
2,0
2,0
2,0
50,0
50,0
10,0
62,5
6
V 3♠
♦
8
8
100
100
4,0
0,0
0,0
100,0
0,0
7
S 2
♥
♦
K
4
-400
-400
0,0
4,0
4,0
0,0
100,0
8
Ø 2♣
♥
7
10
-130
-130
0,0
4,0
4,0
0,0
100,0
9
NS
(Oversidder)
M*
M
2,0
2,0
2,0
49,0
50,0
7,8
49,0
10
M*
M
2,0
2,0
2,0
49,0
50,0
11
M*
M
2,0
2,0
2,0
49,0
50,0
12
M*
M
2,0
2,0
2,0
49,0
50,0
13
ØV
Birgitte Zeuthen - Frederik Zeuthen
Ø 4
♦
♣7
12
-170
-170
0,0
4,0
4,0
0,0
100,0
10,0
62,5
14
S 2♠
♣4
8
110
110
4,0
0,0
0,0
100,0
0,0
15
Ø 2
♥
♦
6
6
100
100
0,0
4,0
4,0
0,0
100,0
16
V 3♣
♦
J
9
-110
-110
2,0
2,0
2,0
50,0
50,0
17
NS
Elise Sylvest - Raymond Pekilidi
Ø 3
♥
♣J
10
-170
-170
0,0
0,0
4,0
0,0
100,0
5,0
31,3
18
V 4♠
♦
8
10
-420
-420
1,0
1,0
3,0
25,0
75,0
19
Ø 3UT
♠7
9
-600
-600
4,0
4,0
0,0
100,0
0,0
20
S 2♠
♥
K
8
110
110
0,0
0,0
4,0
0,0
100,0
21
NS
Klaus Bjerregaard - Jytte Schmidt
V 2
♥
♣A
7
50
50
3,0
3,0
1,0
75,0
25,0
9,0
56,3
22
N 3
♥
♠K
11
200
200
0,0
0,0
4,0
0,0
100,0
23
N 2
♥
♦
Q
8
110
110
4,0
4,0
0,0
100,0
0,0
24
M
M
2,0
2,0
2,0
50,0
50,0
25
ØV
Svend Valentin Jensen - Birgit Friis
N 1
♦
♠5
8
90
90
4,0
0,0
0,0
100,0
0,0
5,0
31,3
26
Ø 2♠
♥
A
6
200
200
3,0
1,0
1,0
75,0
25,0
27
S 2
♦
♠J
8
90
90
2,0
2,0
2,0
50,0
50,0
28
P
0
0
2,0
2,0
2,0
50,0
50,0