+
Turnering #479
Kvalifikation 2 - tirsdag aften, Rød række
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 3: Tom Rosenkilde - Jette Laursen
Kvalifikation 2 - tirsdag aften, Rød række
Parturnering
Dato: 12-03-2024
Tid: kl. 18:30 - kl. 22:30
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
5
ØV
Mogens Andersen - Hanne Møller
S 4♣
♥
J
8
-200
-200
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
19,0
79,2
6
S 2♣
♥
7
8
90
90
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
7
V 2UT
♠7
9
-150
-150
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
8
N 2♠
♥
K
8
110
110
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
17
ØV
Inger Bruhns - Rita Madsen
Ø 2UT
♥
5
7
50
50
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
11,0
45,8
18
Ø 4♠
♥
9
8
100
100
5,0
1,0
1,0
83,3
16,7
19
Ø 5UT
♥
2
9
200
200
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
20
Ø 2♠
♥
5
10
-170
-170
0,0
6,0
6,0
0,0
100,0
9
ØV
Britta Thomsen - Tove Duus
S 1UT
♥
3
5
-100
-100
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
8,0
33,3
10
S 4
♥
♠7
13
710
710
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
11
N 2
♦
♥
A
7
-50
-50
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
12
Ø 6UT D
♦
K
11
100
100
6,0
0,0
0,0
100,0
0,0
21
ØV
Knud Vestbjerg Madsen - Ann Karin Vestergaard
N 3
♦
♣K
10
130
130
4,0
2,0
2,0
66,7
33,3
13,0
54,2
22
N 3UT
♠5
8
-50
-50
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
23
S 4
♥
♠T
10
620
620
3,0
3,0
3,0
50,0
50,0
24
N 2♠
♦
A
11
200
200
2,0
4,0
4,0
33,3
66,7
1
NS
Flemming Palne - Erna Ryttersgaard
N 4♠
♣T
12
480
480
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
16,0
66,7
2
V 2
♥
♣4
6
100
100
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
3
S 2♠
♣A
10
170
170
0,0
0,0
6,0
0,0
100,0
4
S 1UT
♠3
7
90
90
4,0
4,0
2,0
66,7
33,3
25
NS
Irene Matthiesen - Kirsten Hansen
N 3
♥
♦
K
9
140
140
6,0
6,0
0,0
100,0
0,0
9,0
37,5
26
V 5
♦
♣7
12
-620
-620
1,0
1,0
5,0
16,7
83,3
27
V 4
♦
♠Q
11
-150
-150
0,0
0,0
6,0
0,0
100,0
28
N 3
♥
♣A
9
140
140
2,0
2,0
4,0
33,3
66,7
13
ØV
(Oversidder)
M
M*
3,0
3,2
3,2
50,0
52,8
12,7
52,8
14
M
M*
3,0
3,2
3,2
50,0
52,8
15
M
M*
3,0
3,2
3,2
50,0
52,8
16
M
M*
3,0
3,2
3,2
50,0
52,8