Turnering #3

Distrikshandicap 2019, B-rækken

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 31
    ØV
    Karl Erik Lorenzen - Arne Møllgaard
    Ø 3UT
    A
    11
    -460
    -460
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
    25,0
    83,3
  • 32
    N 3RU
    ♣2
    11
    150
    150
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
  • 33
    Ø 3SP
    ♣4
    9
    -140
    -140
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 34
    Ø 3SP
    ♣4
    9
    -140
    -140
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
  • 35
    Ø 2SP
    ♣5
    6
    200
    200
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 1
    NS
    Benny Egebjerg Kristensen - Vibeke Sørensen
    Ø 4SP
    ♣8
    9
    50
    50
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
    11,0
    36,7
  • 2
    V 2SP
    A
    10
    -170
    -170
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
  • 3
    S 2UT
    ♣2
    8
    120
    120
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 4
    V 5KL
    Q
    10
    100
    100
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
  • 5
    N 1RU
    3
    6
    -100
    -100
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
  • 26
    ØV
    Birthe Agertoug - Bodil Bjørnskov
    N 2SP
    T
    8
    110
    110
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
    14,0
    46,7
  • 27
    N 3UT
    ♠4
    9
    400
    400
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 28
    Ø 4SP
    ♣7
    8
    100
    100
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 29
    S 4SP
    ♣8
    8
    -200
    -200
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
  • 30
    V 1UT
    ♠6
    8
    -120
    -120
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
  • 6
    ØV
    Mariann Nilsson - Lilian Andreasen
    Ø 4SP
    8
    11
    -650
    -650
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
    19,0
    63,3
  • 7
    Ø 3SP
    A
    6
    300
    300
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 8
    S 3HJ
    J
    9
    140
    140
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 9
    N 3SP
    ♣9
    11
    200
    200
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
  • 10
    V 3HJ
    J
    7
    200
    200
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 21
    ØV
    Jytte Jochumsen - Gurli Grosse Müller Visler
    Ø 1UT
    ♣2
    7
    -90
    -90
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
    10,0
    33,3
  • 22
    S 3UT
    4
    13
    520
    520
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 23
    S 3HJ
    ♣A
    9
    140
    140
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 24
    V 1KL
    K
    7
    -70
    -70
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 25
    N 2UT
    6
    8
    120
    120
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
  • 16
    NS
    Aase Andersen - Lis Leifelt
    S 4HJ D
    A
    11
    690
    690
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
    12,0
    40,0
  • 17
    N 4HJ
    ♠4
    11
    450
    450
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
  • 18
    N 4KL
    ♠J
    8
    -200
    -200
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 19
    N 4HJ
    8
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 20
    N 3UT
    J
    7
    -200
    -200
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
  • 11
    NS
    Vera Bukhave - Lone Schønberg Villadsen
    S 3SP
    T
    9
    140
    140
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
    18,0
    60,0
  • 12
    V 5HJ D
    ♠4
    10
    100
    100
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 13
    S 2HJ
    6
    9
    140
    140
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
  • 14
    V 2RU
    A
    8
    -90
    -90
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 15
    S 1UT
    4
    6
    -100
    -100
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3