Turnering #3

Distrikshandicap 2019, B-rækken

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 31
    NS
    Frode Klausen - Per Ringmacher
    Ø 3UT
    A
    11
    -460
    -460
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
    5,0
    16,7
  • 32
    N 3RU
    ♣2
    11
    150
    150
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
  • 33
    Ø 3SP
    ♣4
    9
    -140
    -140
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 34
    Ø 3SP
    ♣4
    9
    -140
    -140
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
  • 35
    Ø 2SP
    ♣5
    6
    200
    200
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 21
    ØV
    Aase Andersen - Lis Leifelt
    S 3HJ
    ♣6
    9
    140
    140
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
    15,0
    50,0
  • 22
    N 3UT
    ♣2
    10
    430
    430
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
  • 23
    N 4HJ
    ♣4
    10
    620
    620
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 24
    V 1RU
    ♣4
    8
    -90
    -90
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 25
    N 3UT
    4
    8
    -50
    -50
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
  • 1
    ØV
    Vera Bukhave - Lone Schønberg Villadsen
    Ø 3SP
    ♣8
    8
    50
    50
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
    9,0
    30,0
  • 2
    V 3UT
    6
    8
    50
    50
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
  • 3
    N 3UT
    7
    10
    430
    430
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 4
    V 3UT
    4
    10
    -630
    -630
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
  • 5
    S 4SP
    ♣6
    10
    620
    620
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 16
    ØV
    Jytte Jochumsen - Gurli Grosse Müller Visler
    S 5HJ D
    A
    10
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
    15,0
    50,0
  • 17
    N 5HJ
    ♠4
    12
    480
    480
    5,0
    5,0
    1,0
    83,3
    16,7
  • 18
    Ø 2HJ
    ♠A
    8
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
  • 19
    S 4HJ
    ♠A
    8
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 20
    N 2UT
    A
    7
    -100
    -100
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 11
    NS
    Benny Egebjerg Kristensen - Vibeke Sørensen
    S 4SP
    Q
    8
    -100
    -100
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
    12,0
    40,0
  • 12
    N 5HJ D
    ♣Q
    10
    -200
    -200
    1,0
    1,0
    5,0
    16,7
    83,3
  • 13
    S 2HJ
    ♣J
    7
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 14
    V 2RU
    A
    8
    -90
    -90
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 15
    S 2HJ
    ♣6
    8
    110
    110
    5,0
    5,0
    1,0
    83,3
    16,7
  • 6
    NS
    Birthe Agertoug - Bodil Bjørnskov
    Ø 2SP
    ♣A
    10
    -170
    -170
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
    16,0
    53,3
  • 7
    S 2UT
    ♠7
    9
    150
    150
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
  • 8
    S 3UT
    ♣7
    8
    -50
    -50
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
  • 9
    N 4SP
    ♣9
    11
    450
    450
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 10
    S 3UT
    7
    9
    600
    600
    6,0
    6,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 26
    ØV
    Mariann Nilsson - Lilian Andreasen
    N 3SP
    3
    7
    -200
    -200
    0,0
    0,0
    6,0
    0,0
    100,0
    19,0
    63,3
  • 27
    N 1UT
    ♠7
    9
    150
    150
    3,0
    3,0
    3,0
    50,0
    50,0
  • 28
    Ø 3UT
    4
    8
    50
    50
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7
  • 29
    N 3UT
    ♣K
    8
    -100
    -100
    4,0
    4,0
    2,0
    66,7
    33,3
  • 30
    S 2UT
    9
    6
    -100
    -100
    2,0
    2,0
    4,0
    33,3
    66,7