+
Turnering #42
Distriktets Mixpar 2023, B Række
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Resultater
Sektion 1
Handicapscore
Sektion 1
Spilresultater
Sektion 1
Kortfordeling
Sektion 1
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 3: Kirstine Lintrup Hermann (Rødovre Bridgeklub) - Michael Rübner-Petersen
Distriktets Mixpar 2023, B Række
Parturnering
Dato: 01-04-2023
Tid: kl. 12:00 - kl. 16:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
29
NS
Helle Holmboe - Ivan Nielsen
S 4
♥
♠A
12
680
680
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
7,0
21,9
30
V 3♣
♠J
9
-110
-110
1,0
1,0
7,0
12,5
87,5
31
V 3UT
♣3
13
-520
-520
2,0
2,0
6,0
25,0
75,0
32
N 3UT
♠T
9
400
400
0,0
0,0
8,0
0,0
100,0
1
NS
Karin Ellinor Holm - Bo Ulrik Munch
Ø 3
♦
♠7
10
-130
-130
0,0
0,0
8,0
0,0
100,0
13,0
40,6
2
V 2
♥
♠9
8
-110
-110
6,0
6,0
2,0
75,0
25,0
3
N 3UT
♣2
11
460
460
3,0
3,0
5,0
37,5
62,5
4
N 3♣
♠A
8
-100
-100
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
9
ØV
Helle W. Thrane - Ole Kofoed
Ø 4♠
♥
K
9
100
100
8,0
0,0
0,0
100,0
0,0
10,0
31,3
10
Ø 2♠
♣K
10
-170
-170
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
11
S 3UT
♥
6
9
400
400
6,0
2,0
2,0
75,0
25,0
12
V 4♠
♣Q
11
-450
-450
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
17
ØV
Karin Bech - Tommy Schmidt Elholm
Ø 4♠
♦
3
10
-420
-420
3,0
5,0
5,0
37,5
62,5
14,0
43,8
18
N 1UT
♠3
8
120
120
7,0
1,0
1,0
87,5
12,5
19
S 5♣ D
♠K
7
-800
-800
1,0
7,0
7,0
12,5
87,5
20
N 3UT
♥
6
9
600
600
7,0
1,0
1,0
87,5
12,5
21
NS
Pia Nielsen Jensen - Morten Rasmussen Bune
V 3UT
♠K
8
50
50
7,0
7,0
1,0
87,5
12,5
18,0
56,3
22
V 3UT
♣3
11
-660
-660
2,0
2,0
6,0
25,0
75,0
23
S 2
♦
♣K
9
110
110
7,0
7,0
1,0
87,5
12,5
24
Ø 3UT
♠Q
9
-400
-400
2,0
2,0
6,0
25,0
75,0
13
ØV
Jill Merry - Glenn Larsen
S 2♠
♣Q
8
110
110
2,0
6,0
6,0
25,0
75,0
18,0
56,3
14
S 4♠
♠3
13
510
510
8,0
0,0
0,0
100,0
0,0
15
V 3UT
♦
6
8
50
50
1,0
7,0
7,0
12,5
87,5
16
N 4♠
♣K
11
450
450
3,0
5,0
5,0
37,5
62,5
33
NS
Julie Sigsgaard - Andreas Plejdrup
Ø 2UT
♣6
7
50
50
8,0
8,0
0,0
100,0
0,0
15,0
46,9
34
V 4♣ D
♥
K
8
300
300
2,0
2,0
6,0
25,0
75,0
35
V 3UT
♠8
10
-630
-630
2,0
2,0
6,0
25,0
75,0
36
S 3UT
♠Q
7
-200
-200
3,0
3,0
5,0
37,5
62,5
25
ØV
Eva Jensen - Gert Roos
N 2UT
♠3
7
-50
-50
2,0
6,0
6,0
25,0
75,0
20,0
62,5
26
S 4♠
♦
K
9
-100
-100
2,0
6,0
6,0
25,0
75,0
27
S 4♠
♥
Q
11
450
450
8,0
0,0
0,0
100,0
0,0
28
V 2♠
♦
T
9
-140
-140
0,0
8,0
8,0
0,0
100,0
5
ØV
Ella Rosthøj - Mathias Møller Larsen (S)
N 5♠
♥
T
11
650
650
6,0
2,0
2,0
75,0
25,0
13,0
40,6
6
Ø 3♠ D
♣6
7
500
500
7,0
1,0
1,0
87,5
12,5
7
S 3UT
♠7
10
630
630
4,0
4,0
4,0
50,0
50,0
8
V 4
♥
♣K
10
-420
-420
2,0
6,0
6,0
25,0
75,0