+
Turnering #866
Parkvalifikation, A-rækken - RØD
Parturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Spilresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Sektion 6
Turneringsoversigt
Personligt regnskab for par 3: Anne Christensen - Bo Riemann
Parkvalifikation, A-rækken - RØD
Parturnering
Dato: 26-09-2022
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Spil
/
Runde
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
1
ØV
Hanne Ulla Hansen - Jens Petersen
N 2♠
♥
Q
6
-100
-100
-6,0
6,0
6,0
22,7
77,3
12,0
63,6
2
Ø 4♠
♣A
11
-450
-450
-3,0
3,0
3,0
36,4
63,6
3
V 1UT
♠Q
9
-150
-150
-9,0
9,0
9,0
9,1
90,9
4
V 2♠
♦
A
7
100
100
6,0
-6,0
-6,0
77,3
22,7
5
NS
Pernille Nielsen - Gurli Gøbel
N 4♠
♦
4
10
620
620
2,0
2,0
-2,0
59,1
40,9
-10,0
38,6
6
Ø 2♠
♥
6
9
-140
-140
-6,0
-6,0
6,0
22,7
77,3
7
Ø 6♣
♦
K
12
-1370
-1370
-8,0
-8,0
8,0
13,6
86,4
8
V 4♣
♠8
9
50
50
2,0
2,0
-2,0
59,1
40,9
9
ØV
Anders Andersen - Lill Zeeberg
V 3
♥
♠8
8
100
100
9,0
-9,0
-9,0
90,9
9,1
-14,0
34,1
10
Ø 1UT
♦
8
5
200
200
7,0
-7,0
-7,0
81,8
18,2
11
V 3UT
♠T
10
-430
-430
-2,0
2,0
2,0
40,9
59,1
12
V 4♠
♣T
9
50
50
0,0
0,0
0,0
50,0
50,0
13
NS
Poul Gøbel - Flemming Andersen
V 3UT
♣K
11
-660
-660
-6,0
-6,0
6,0
22,7
77,3
-23,0
23,9
14
S 3
♥
♣7
12
230
230
-3,0
-3,0
3,0
36,4
63,6
15
N 4♠
♦
8
8
-200
-200
-9,0
-9,0
9,0
9,1
90,9
16
S 3
♥
♠5
8
-50
-50
-5,0
-5,0
5,0
27,3
72,7
17
ØV
Tine Thisted Binder - Anne-Marie Frøhlich (S)
S 4♠
♥
Q
12
480
480
-7,0
7,0
7,0
18,2
81,8
12,0
63,6
18
S 1UT
♥
K
7
90
90
-5,0
5,0
5,0
27,3
72,7
19
S 2♠
♥
5
9
140
140
3,0
-3,0
-3,0
63,6
36,4
20
N 2UT
♦
3
8
120
120
-3,0
3,0
3,0
36,4
63,6
21
ØV
Sonja Sørensen - Torben Sørensen
N 4♠
♠9
12
680
680
6,0
-6,0
-6,0
77,3
22,7
-26,0
20,5
22
S 3♠
♦
A
10
170
170
6,0
-6,0
-6,0
77,3
22,7
23
S 4
♥
♠9
12
680
680
8,0
-8,0
-8,0
86,4
13,6
24
N 3UT
♣J
9
400
400
6,0
-6,0
-6,0
77,3
22,7
25
ØV
Lajla Degn-Petersen - Bente Jensen
N 3UT
♠5
8
-50
-50
-9,0
9,0
9,0
9,1
90,9
13,0
64,8
26
Ø 4♠
♦
J
11
-650
-650
-1,0
1,0
1,0
45,5
54,6
27
N 3♠
♣T
8
-50
-50
1,0
-1,0
-1,0
54,6
45,5
28
V 3♠
♦
6
9
-140
-140
-4,0
4,0
4,0
31,8
68,2
29
NS
Birthe Lynge Nielsen (S) - Anette Bredahl Kock (S)
Ø 4♠
♥
Q
12
-680
-680
-1,0
-1,0
1,0
45,5
54,6
-11,0
37,5
30
S 3UT
♥
2
8
-50
-50
-9,0
-9,0
9,0
9,1
90,9
31
Ø 2UT
♥
Q
9
-150
-150
-7,0
-7,0
7,0
18,2
81,8
32
N 3UT
♠8
11
460
460
6,0
6,0
-6,0
77,3
22,7