Turnering #7

9. Okt. 2018, BLÅ række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 1
    ØV
    Inga Akselbo - Elsa B. Jensen
    S 3SP
    8
    -50
    -50
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
    20,0
    62,5
  • 2
    S 5HJ
    10
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 3
    V 2RU
    8
    -90
    -90
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 4
    Ø 3UT
    10
    -630
    -630
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 9
    NS
    Jette Lykke Rønne (S) - Tove Bernth
    S 2UT
    9
    150
    150
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
    9,0
    28,1
  • 10
    S 4SP
    9
    -100
    -100
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 11
    Ø 3HJ
    8
    50
    50
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 12
    Ø 4HJ
    10
    -420
    -420
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 21
    ØV
    Henny Simonsen - Søren Frydenlund
    S 2SP
    9
    140
    140
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
    9,0
    28,1
  • 22
    V 4HJ
    10
    -620
    -620
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
  • 23
    N 6SP
    12
    1430
    1430
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 24
    V 2RU
    8
    -90
    -90
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 25
    NS
    Grete Voetmann - Birgit Holmboe
    V 3RU
    12
    -170
    -170
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
    22,0
    68,8
  • 26
    Ø 4KL
    10
    -130
    -130
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
  • 27
    N 2SP
    8
    110
    110
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 28
    S 3UT
    13
    720
    720
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 17
    ØV
    Sussie Dalkiær - Aase Koefoed
    S 4SP
    11
    450
    450
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
    10,0
    31,3
  • 18
    V 2HJ
    8
    -110
    -110
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
  • 19
    S 3UT
    11
    460
    460
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 20
    V 1UT
    9
    -150
    -150
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 5
    ØV
    Jytte Nielsen - Inge Østerbye
    Ø 1UT
    7
    -90
    -90
    0,3
    0,3
    7,8
    3,1
    96,9
    16,8
    52,3
  • 6
    Ø 4HJ
    11
    -650
    -650
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 7
    Ø 3UT
    10
    -630
    -630
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 8
    Ø 2RU
    5
    150
    150
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
  • 29
    ØV
    Lene Nielsen - Bolette Østberg
    N 1UT
    6
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
    17,0
    53,1
  • 30
    V 4HJ
    8
    100
    100
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 31
    S 4SP
    11
    650
    650
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 32
    Ø 2UT
    8
    -120
    -120
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 13
    NS
    Flemming W Sørensen - Margit Valgreen (S)
    Ø 1UT
    7
    -90
    -90
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
    19,0
    59,4
  • 14
    S 2UT
    7
    -50
    -50
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
  • 15
    S 2SP
    9
    140
    140
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
  • 16
    V 4HJ
    12
    -680
    -680
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5