Turnering #7

9. Okt. 2018, BLÅ række

Par-turnering

Sektion 1
Led
Modstandere
Kontrakt
Udspil
Stik
Score
NS
ØV
Score
Point
NS
ØV
Point
Pct
NS
ØV
Runde
Runde %
  • 13
    NS
    Jytte Nielsen - Inge Østerbye
    Ø 2UT
    9
    -150
    -150
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
    8,0
    25,0
  • 14
    S 3UT
    7
    -100
    -100
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 15
    S 3SP
    8
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 16
    Ø 4HJ
    12
    -680
    -680
    5,0
    5,0
    3,0
    62,5
    37,5
  • 5
    ØV
    Sussie Dalkiær - Aase Koefoed
    P
    0
    0
    2,8
    2,8
    5,3
    34,4
    65,6
    13,3
    41,4
  • 6
    V 2SP
    10
    -170
    -170
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 7
    Ø 3UT
    10
    -630
    -630
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 8
    Ø 2RU
    6
    100
    100
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 25
    ØV
    Jette Lykke Rønne (S) - Tove Bernth
    Ø 3UT
    11
    -660
    -660
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
    19,0
    59,4
  • 26
    Ø 3SP
    10
    -170
    -170
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 27
    Ø 4HJ
    9
    50
    50
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 28
    N 6UT
    13
    1470
    1470
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 17
    ØV
    Flemming W Sørensen - Margit Valgreen (S)
    N 4HJ
    12
    480
    480
    7,0
    7,0
    1,0
    87,5
    12,5
    10,0
    31,3
  • 18
    Ø 3HJ
    9
    -140
    -140
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 19
    S 2UT
    8
    120
    120
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 20
    N 2KL
    7
    -100
    -100
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 1
    NS
    Henny Simonsen - Søren Frydenlund
    Ø 1UT
    8
    -120
    -120
    3,0
    3,0
    5,0
    37,5
    62,5
    8,0
    25,0
  • 2
    S 3HJ
    10
    170
    170
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 3
    V 2RU
    9
    -110
    -110
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 4
    Ø 3UT
    9
    -600
    -600
    2,0
    2,0
    6,0
    25,0
    75,0
  • 21
    NS
    Inga Akselbo - Elsa B. Jensen
    V 2HJ
    6
    100
    100
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
    12,0
    37,5
  • 22
    Ø 4HJ
    11
    -650
    -650
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 23
    N 3UT
    8
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
  • 24
    S 5KL
    10
    -50
    -50
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 29
    NS
    Lars Boe - Jee Hee Boe
    N 1UT
    6
    -100
    -100
    0,0
    0,0
    8,0
    0,0
    100,0
    15,0
    46,9
  • 30
    V 4HJ
    8
    100
    100
    8,0
    8,0
    0,0
    100,0
    0,0
  • 31
    S 4SP
    11
    650
    650
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 32
    Ø 2UT
    8
    -120
    -120
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 9
    ØV
    Kirsten Thornberg - Lillemor Due
    S 3UT
    9
    400
    400
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0
    17,0
    53,1
  • 10
    S 4SP
    10
    620
    620
    6,0
    6,0
    2,0
    75,0
    25,0
  • 11
    Ø 2HJ
    8
    -110
    -110
    1,0
    1,0
    7,0
    12,5
    87,5
  • 12
    P
    0
    0
    4,0
    4,0
    4,0
    50,0
    50,0