+
Turnering #1206
Holdturnering og parturnering, A-rækken - RØD
Holdturnering
Turneringsoversigt
Startliste
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Kampresultat
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Handicapscore
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Kortfordeling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Multihold Bordresultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Multihold Resultater
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Multihold Stilling
Sektion 1
Sektion 2
Sektion 3
Sektion 4
Sektion 5
Turneringsoversigt
Multihold stilling efter 4. sektion - 4. runde
Holdturnering og parturnering, A-rækken - RØD
Holdturnering
Dato: 29-11-2023
Tid: kl. 19:00 - kl. 23:00
Team
Spillere
4-1
4-2
Runde
Total
Plac.
1 Inger, Lotte, Jan og Torben
Inger Willumsen
-
Lise-Lotte Ferdinandsen
7,02
9,92
8,47
6,02 (8)
12
Torben Brandt
-
Jan Petersen
9,46
8,27
8,87
10,21 (8)
7
2 Lajla, Bente, Malene og Henrik
Bente Jensen
-
Helle Clausen
13,26
6,71
9,99
9,99 (2)
Henrik Laursen
-
Malene Laursen
9,72
13,66
11,69
12,02 (6)
1
Bente Jensen
-
Lajla Degn-Petersen
---
9,50 (6)
9
Henrik Laursen
-
Allan Jensen
---
10,38 (2)
3 Henrik, Carsten, Pernille og Gurli
Carsten Nielsen
-
Henrik M. Mønsted
6,74
6,34
6,54
10,61 (6)
5
Pernille Nielsen
-
Gurli Gøbel
10,28
13,29
11,79
11,63 (8)
2
Agnete Thage-Jørgensen
-
Henrik M. Mønsted
---
16,90 (2)
4 Vibeke, Nies, Jørn og Frank
Niels Hammerich
-
424225 fra BM eksisterer ikke
12,98
11,73
12,36
12,36 (2)
Frank Jørgensen
-
Jørn Vestergaard
10,54
10,08
10,31
10,36 (8)
6
Niels Hammerich
-
Vibeke Skat-Rørdam
---
11,03 (6)
3
5 Elsie, Vibeke, Sonja og Torben
Vibeke Rønnebæk
-
Elsie Bek
15,63
9,99
12,81
8,83 (8)
10
Torben Sørensen
-
Sonja Sørensen
14,54
4,70
9,62
9,85 (6)
8
Anne Christensen
-
Sonja Sørensen
---
8,28 (2)
6 Ulrich, Henning, Lotte og Poul
Henning Troelsen
-
Ulrich Freiberg
4,37
15,30
9,84
10,70 (8)
4
Poul Gøbel
-
Lotte Olsen
5,46
10,01
7,74
8,05 (8)
11